• تاریخ: 2016-11-20
  • شناسه خبر: 21435
  • 319 بازدید

اعلام برنامه های هفته بسیج در شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آق قلا برنامه های هفته بسیج در این شهرستان راه اعلام کرد. سرهنگ محمدرضا کاظمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا تشکیل سازمان بسیج مستضعفین را یکی از کارهای مهم و سرنوشت‌ساز ام ...

ارکین نیوز-فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آق قلا برنامه های هفته بسیج در این شهرستان راه اعلام کرد.

سرهنگ محمدرضا کاظمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا تشکیل سازمان بسیج مستضعفین را یکی از کارهای مهم و سرنوشت‌ساز امام راحل(ره) در آغاز پیروزی انقلاب برشمرد و افزود : نیروی مقاومت بسیج را در عرصه‌های مختلف انقلاب به‌عنوان پشتوانه عظیم رهبری و دولتمردان و نیرویی تأثیرگذار در تمام برهه‌های انقلاب عنوان کرد.

وی افزود : اگر فرهنگ و تفکر بسیجی در تمام عرصه‌های جامعه نهادینه شود، ما از هر لحاظ می‌توانیم آسوده‌خاطر باشیم، چون بسیج تنها نیرویی است که بر خواسته از متن همین مردم است.

سرهنگ کاظمی ادامه داد : اعتماد کردن به قشر جوان و ایجاد قوت قلب در داخل کشور و ایجاد بیم و وحشت در دل دشمنان اسلام ازجمله نقش‌آفرینی بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا با اشاره به اینکه ۱۵۰ برنامه در سطح پایگاه‌ها، و در سطح ناحیه پیش‌بینی‌شده است، افزود: اجرای زنگ شهادت و استکبارستیزی، برگزاری همایش تبیین فرهنگ نهادی، نشست خبری به مناسبت هفته بسیج، پژاک صدای حضرت زینب(سلام‌الله علیها) از برنامه‌های نخستین روز هفته بسیج هست.

وی در ادامه به مهم‌ترین برنامه‌های هفته شکوهمند بسیج پرداخت و ادامه داد : برگزاری یادواره شهدا و برنامه آبروی محله برای محله‌هایی که خانه شهید و خانواده شهید در آن سکونت دارند، برگزاری کشتی ترکمنی(گورش) از برنامه‌های اصلی این هفته است.

سرهنگ کاظمی در پایان خاطرنشان کرد : بسیج هیچ حدومرزی نمی‌شناسد و همه علاقه‌مندان به‌نظام می‌توانند در آن ورود یابند و به مردم خدمت کنند. ارکان اصلی این تشکل مقدس برگرفته از مردم است و در مسیر صیانت از ارزش‌های اسلامی گام برمی‌دارد/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست