• تاریخ: 2016-02-08
  • شناسه خبر: 14390
  • 290 بازدید

برنامه تبلیغات تلویزیونی نامزدهای خبرگان گلستان اعلام شد

ارکین نیوز-در مراسم قرعه‌کشی برنامه تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان استان گلستان اعلام شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صداوسیما استان گلستان، در مراسم ...

ارکین نیوز-در مراسم قرعه‌کشی برنامه تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان استان گلستان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صداوسیما استان گلستان، در مراسم قرعه‌کشی برنامه تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری استان گلستان اظهار داشت: در این قرعه‌کشی به ترتیب، آیت‌الله حسینعلی سعدی، آیت‌الله محمد مهاجر مازندرانی، آیت‌الله سیدعبدالهادی حسینی شاهرودی و آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی به ترتیب در صداوسیمای گلستان برنامه تبلیغاتی دارند.

وی افزود: آیت‌الله حسینعلی سعدی در روز ۲۴ بهمن در تلویزیون و رادیو حضور دارد که بازپخش این برنامه‌ها نیز در روزهای ۲۸ بهمن و ۲ اسفند روی آنتن رفته و با احتساب ۶۰ دقیقه برنامه تلویزیونی و ۷۵ دقیقه برنامه رادیویی درمجموع ۱۳۵ دقیقه برنامه پخش‌شده دارد.

مدیرکل صداوسیما استان گلستان تصریح کرد: آیت‌الله محمد مهاجر مازندرانی نیز در روز ۲۵ بهمن در رادیو و تلویزیون حضور دارد که بازپخش‌ها نیز در روزهای ۲۹ بهمن و ۳ اسفند پخش می‌شود.

عبدالحسینی گفت: آیت‌الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی در روز ۲۶ بهمن برنامه اصلی و روزهای ۳۰ بهمن و ۴ اسفند بازپخش برنامه را دارد.

به گفته وی، آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی نیز در روز ۲۷ بهمن برنامه اصلی و در روزهای اول و پنجم اسفند نیز بازپخش برنامه را دارد.

عبدالحسینی اظهار کرد: هر کاندیدا ۲۰ دقیقه برنامه تلویزیونی و ۲۵ دقیقه برنامه رادیویی در اختیار دارد که در این برنامه‌ها همه عوامل و امکانات مانند دکور، نریشن، تعداد دوربین‌ها، میکروفون، گوینده‌ها و سوئیچ یکسان است.

مدیرکل صداوسیمای استان گلستان گفت: تاکنون ۸ هزار دقیقه برنامه درباره انتخابات از صداوسیمای گلستان پخش‌شده است که از هفته آینده حجم این برنامه‌ها بیشتر می‌شود.

وی تأکید کرد: در روز انتخابات نیز از ۵ نقطه شامل استانداری، مسجد امیرالمؤمنین (ع)، مسجد جامع گرگان، گنبدکاووس و یکی از شهرهای بندرگز و یا کردکوی پخش زنده روند انتخابات انجام می‌شود.

عبدالحسینی افزود: از روز ۲۲ بهمن همه کاندیداها از روی آنتن تلویزیون حذف می‌شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست