• تاریخ: 2015-09-21
  • شناسه خبر: 8311
  • 675 بازدید

برق ادارات شهرستان بندرترکمن به دلیل بدهی قطع شد

ارکین نیوز-اداره برق بندرترکمن در اقدامی قابل تامل برق برخی از واحدهای اداری را در این شهرستان قطع نموده است به نحوی که علت قطع برق واریز نشدن مبلغ ناچیزی در این زمینه بوده است. این در شرایطی است که به گفته مسئول یکی از ...

ارکین نیوز-اداره برق بندرترکمن در اقدامی قابل تامل برق برخی از واحدهای اداری را در این شهرستان قطع نموده است به نحوی که علت قطع برق واریز نشدن مبلغ ناچیزی در این زمینه بوده است.

این در شرایطی است که به گفته مسئول یکی از ادارات شهرستان ، برای برگزاری یکی از مهمترین برنامه هایی که در سطح شهر اطلاع رسانی وسیعی شده است برق مجتمع مربوط به کلی قطع شده است در حالی که بدهی این اداره فقط ۳۰۰ هزار تومان بوده و اداره برق اصلا ملاحظه ای در این زمینه نداشته است.لذا اعتبار این اداره به طور کل آنقدر ارزش ندارد که اداره برق به قطع برق این اداره مبادرت ورزیده است.

این در حالی است که افراد دیگری نیز در اداره ثبت احوال به علت قطع برق در صدور شناسنامه و کارهای اداری خود به مشکلاتی برخورده اند و یکی از مراجعین با اشاره به اینکه اداره برق به قطع برق این اداره اقدام ورزیده است در صدور شناسنامه و کارهای اداری دچارسردرگمی شده است.

در حالی که مسئولین مربوط با مراجعه به فرمانداری درصدد حل مشکل موجود می باشند باید منتظر بود و دید که آیا اداره برق بندرترکمن به وصل کردن برقهای قطع شده مبادرت می ورزد یا باید منتظر مشکلات بعد در این زمینه باشیم/آوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست