• تاریخ: 2016-12-26
 • شناسه خبر: 21848
 • 967 بازدید

برقراری پروازهای هواپیمایی نفت به مقاصد رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان

ارکین نیوز-پروازهای شرکت هواپیمایی نفت از چهارم دی ماه با هواپیمای فوکر۵۰ در مسیرهای رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان برقرار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان ، رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان گلستان ضمن ...

ارکین نیوز-پروازهای شرکت هواپیمایی نفت از چهارم دی ماه با هواپیمای فوکر۵۰ در مسیرهای رشت ، مشهد و تهران از فرودگاه گرگان برقرار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان ، رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان گلستان ضمن اعلام این خبر گفت : با پیگیریهای مستمر صورت گرفته و بر اساس برنامه اعلام شده از سوی شرکت هواپیمایی نفت ، پروازهای تهران-گرگان-تهران در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته ساعت ۹:۳۰ صبح از تهران به گرگان و ساعت ۱۱:۳۰ صبح از گرگان به تهران انجام خواهد شد. همچنین پروازهای رشت-گرگان-مشهد و بالعکس در روزهای جمعه برطبق برنامه ساعت ۹:۳۰ صبح از رشت به گرگان ، ۱۱:۲۰ از گرگان به مشهد ، ۱۳:۱۰ از مشهد به گرگان و ۱۵:۱۰ از گرگان به رشت خواهد بود.

آذری افزود : با برقراری این پروازها علاوه بر افزایش مقاصد پروازی و تعداد پروازهای هفتگی ، موجبات رضایتمندی مردم منطقه فراهم خواهد شد.

 • همشهری - 2016-12-30 در 7:06 ب.ظ

  خیلی خوبه که تعدادپروازها با انواع هواپیماها افزایش یافته//البته شایان ذکر است که هواپیما فوکر۵۰ خیلی جالبه //ومطمئن//

 • طعنه - 2017-02-25 در 2:33 ب.ظ

  برقراری پروازهای شب خواب شرکت هواپیمایی قشم در فرودگاه گرگان

  پروازهای جدید شب خواب شرکت هواپیمایی قشم در مسیر تهران- گرگان- تهران برقرار شد.

  به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان:رامین آذری مدیر کل فرودگاه های استان گلستان ضمن اعلام این خبر گفت : با برنامه ریزی بعمل آمده و در راستای احترام به خواست مسافرین محترم ، پروازهای شب خواب هواپیمایی قشم در مسیر تهران-گرگان-تهران با هواپیماهای فوکر ۱۰۰ و آرجی برقرار گردید . برقراری این پرواز که خواست مردم استان بوده با تلاش و رایزنی با شرکت قشم ایر میسر گردید . خاطر نشان می شود این پروازها در ساعت ۲۲/۳۰ در مسیر تهران – گرگان و ۶ صبح روز بعد ، در مسیر گرگان- تهران برقرار خواهد بود
  گفتنی است : پیش از این شرکت هواپیمایی قشم در هفته دو پرواز رفت و برگشت در مسیر زاهدان- گرگان- زاهدان داشته که با برقراری این پروازها تعداد پروازهای این شرکت به ۱۶ پرواز در هفته رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست