• تاریخ: 2015-11-17
  • شناسه خبر: 10734
  • 383 بازدید

برخورد وانت با پراید درمحور اینچه برون – آق قلا

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد خودروی وانت یپکان با یک دستگاه پراید در محور اینچه برون – آق قلا خبر داد و گفت: براثر این سانحه رانندگی، دو سرنشین وانت پیکان مصدوم و روانه بیمارستان شدند. اصغر ن ...

ارکین نیوز-رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد خودروی وانت یپکان با یک دستگاه پراید در محور اینچه برون – آق قلا خبر داد و گفت: براثر این سانحه رانندگی، دو سرنشین وانت پیکان مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

اصغر نودهی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه حدود ساعت ۱۹ امروز در کیلومتر ۳۰ محور اینچه برون – آق قلا رخ داد که بلافاصله با حضور نیروهای امدادی هلال احمر و اورژانس، مصدومان حادثه به بیمارستان آل جلیل آق قلا اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه، فردین کلیجه ۲۸ ساله راننده وانت پیکان و نورالدین کلیجه ۳۰ ساله سرنشین این خودرو هر دو از ناحیه کتف و ترومای سر و بدن دچار مصدومیت شدند که توسط تیم های امدادی مستقر در سه راهی داشلی برون به نزدیکترین مرکز درمانی که بیمارستان آل جلیل آق قلا بود، اعزام شدند.
نودهی اضافه کرد: دراین حادثه به راننده خودروی پراید آسیبی نرسید.

شهرستان گنبدکاووس با افزون بر ۳۲۵ هزار نفر جمعیت درشرق گلستان واقع است و از مرکز این استان حدود یکصد کیلومتر فاصله دارد؛ شهر مرزی اینچه برون این شهرستان از طریق یک جاده آسفالت به آق قلا متصل می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست