• تاریخ: 2016-01-20
  • شناسه خبر: 13505
  • 307 بازدید

برخورد خاور با سمند در منطقه مرزی گنبدکاووس پنج مصدوم بر جای گذاشت

ارکین نیوز- رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد یک دستگاه خاور با یک دستگاه سمند درمحدوده سه راهی روستای تنگلی دربخش مرزی داشلی برون این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه پنج نفر مصدوم شدند. اصغر نودهی روز چهارشنبه ...

ارکین نیوز- رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از برخورد یک دستگاه خاور با یک دستگاه سمند درمحدوده سه راهی روستای تنگلی دربخش مرزی داشلی برون این شهرستان خبر داد و گفت: دراین حادثه پنج نفر مصدوم شدند.

اصغر نودهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این حادثه شامگاه روز گذشته رخ داد و پنج مصدوم آن با دو دستگاه آمبولانس واحد امداد و نجات جاده ای هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی (اوژرانس ۱۱۵) اینچه برون به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل شدند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ گنبدکاووس نیز دراین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: هر پنج مصدوم این سانحه رانندگی، خانم و سرنشین خودروی سمند بودند که دقایقی پس از حادثه به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل شدند.

مجید ایگدری افزود: هم اکنون مصدومان این حادثه که بیشتر دچار ترومای گردن و سر شدند، دربیمارستان مطهری بستری هستند و وضعیت عمومی آنان نیز خوب است.

تلاش خبرنگار ایرنا، برای دریافت نظر کارشناسی پلیس راه گنبدکاووس – مراوه تپه در خصوص علت و مقصر حادثه منتج به نتیجه نشد اما به گفته شاهدان عینی که رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گنبدکاووس نیز آن را تایید کرد، براساس کروکی پلیس راه، راننده خودرو سمند مقصر شناخته شده است.

شهرستان گنبدکاووس با افزون بر ۳۲۵ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و روستای مرزی تنگلی نیز درفاصله پنج کیلومتری گمرک اینچه برون این شهرستان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست