• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19885
  • 296 بازدید

بخشش جرایم کارفرمایان بدهکار تامین اجتماعی

ارکین نیوز-مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: برای کار فرمایان بدهکار برای استفاده از بخشودگی جرایم در استان گلستان مهلت ۳ ماه در نظر گرفته شده است. محمد حیدری‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنو ...

ارکین نیوز-مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: برای کار فرمایان بدهکار برای استفاده از بخشودگی جرایم در استان گلستان مهلت ۳ ماه در نظر گرفته شده است.

محمد حیدری‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون ۳۲۶ کارفرما به شعب این سازمان برای استفاده از بخشودگی جرایم مراجعه کرده‌اند و براساس قانون مهلت ۳ ماه از ۲۷ خرداد آغاز شده و کارفرمایان تنها تا ۲۷ شهریور فرصت دارند تا از این بخشودگی استفاده کنند.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: ۲۳۶ کارفرمایی که تاکنون مراجعه کرده‌اند حدود ۱۹ میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار هستند.

وی تاکید کرد: این قانون با انعقاد قرارداد با صنعت و معدن، جهادکشاورزی و نظام صنفی به اجرا درآمده است.

حیدری‌نژاد افزود: کارفرمایان از این فرصت استفاده کنند و این زمان تمدید نمی‌شود و برای کمک به تولید این تخفیفات در نظر گرفته شده و براساس قانون حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۴ درصد افزایش داشته که ماه خرداد این قانون اعمال شد.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: مابه‌التفاوت فروردین و اردیبهشت بازنشستگان نیز در فیش حقوقی مرداد ماه پرداخت می‌شود.

وی گفت: حدود ۳۲ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در استان گلستان وجود دارند که از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند.

حیدری‌نژاد اظهار کرد: امیدواریم با همکاری سازمان صنعت و معدن، اتاق بازرگانی و بانک‌ها با شناسایی و تائید این‌گونه واحدهای نیازمند کمک و همراهی با بخشودگی جریمه حق بیمه آنها و نیز حمایتهای دیگر قدمی در راستای تقویت تولید در استان برداریم.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان گلستان به کمک هدیه زوجهای جوان بیمه شده نیز اشاره کرد و گفت: هر زوجی که تا ۵ سال قبل از ازدواج سابقه پرداخت حق بیمه به مدت ۷۲۰ روز داشته باشند یک ماه به عنوان پاداش به آن‌ها پرداخت می‌شود./تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست