• تاریخ: 2014-12-17
  • شناسه خبر: 202
  • 1,010 بازدید

بخشدار سیجوال:صداوسیما چرا فقط مشکلات بخش را به تصویر می کشد

ارکین نیوز – بخشدار سیجوال در نمازجمعه این هفته روستای سیجوال گفت: چرا صداو سیمای گلستان فقط مشکلات بخش را به تصویر می کشد و تا حالا حتی یک مورد هم از اقدامات خوبی که در این بخش طی چهارسال گذشته انجام گرفته ، گزارش ...

۲۰۱۴۱۲۱۲_۱۲۱۶۱۳

ارکین نیوز – بخشدار سیجوال در نمازجمعه این هفته روستای سیجوال گفت: چرا صداو سیمای گلستان فقط مشکلات بخش را به تصویر می کشد و تا حالا حتی یک مورد هم از اقدامات خوبی که در این بخش طی چهارسال گذشته انجام گرفته ، گزارشی تهیه نکرده است.

منوچهر رادکانی در جمع نمازگزاران این هفته این بخش اضافه کرد: این رویه صداو سیما قابل درک نیست و شخصا مراتب اعتراض خودم را به نماینده صداو سیما در شهرستان عنوان کردم.

وی تصریح کرد : علی رغم توطئه های فراوان دشمن از اوایل انقلاب تاکنون ایران جزو امن ترین کشور ها در خاورمیانه بوده و هست برای همین باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم.

بخشدار سیجوال  همچنین از اهالی بخش سیجوال درخصوص استقبال از رئیس جمهور و هیئت همراه قدردانی کرده و اظهار داشت: مردم روستای سیجوال ضمن حضور در عرصه های سیاسی به منظور پیشرفت منطقه همکاری تنگاتنگی را با شوراها و دهیاران داشته باشند.

رادکانی در پایان به تشریح عملکرد بخشداری، شوراها و دهیاران پرداختند.

1418791715_img_6917

منبع : واحد تحریریه خبر سایت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست