• تاریخ: 2015-12-16
  • شناسه خبر: 11840
  • 469 بازدید

بحث آزادی رانندگان زندانی در ترکمنستان به طور جدی پیگیری می‌شود

ارکین نیوز – استاندار خراسان رضوی گفت: در بحث رانندگان زندانی پیگیری جدی‌ای از طریق مسئولان وزارت امور خارجه خواهیم داشت تا نگرانی مردم و به ویژه مسئولان و فعالان حوزه حمل و نقل و خانواده‌های این رانندگان برطرف شود ...

ارکین نیوز – استاندار خراسان رضوی گفت: در بحث رانندگان زندانی پیگیری جدی‌ای از طریق مسئولان وزارت امور خارجه خواهیم داشت تا نگرانی مردم و به ویژه مسئولان و فعالان حوزه حمل و نقل و خانواده‌های این رانندگان برطرف شود.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رشیدیان در مراسم بزرگداشت روز ملی حمل و نقل و رانندگان که در تالار نصر برگزار شد، اظهار داشت: در سال‌های دفاع مقدس رانندگان نقشی ویژه و کلیدی را ایفا کردند و رانندگان امروز هم ادامه دهنده راه رانندگان دیروز و شهدای راننده هستند.

وی افزود: رانندگان خراسان رضوی عملکرد بسیار خوبی در بحث ارائه خدمات زائران اربعین حسینی داشتند و حتی برخی از رانندگان استان اوج ایثارگری را در خدمات رسانی خود داشتند که به طور مثال می‌توان به حمل و نقل رایگان بارهای زائران حسینی اشاره کرد.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان رضوی نیز با اشاره به مشکلات راننده‌های ترانزیتی، گفت: متأسفانه ۲۷۰ راننده در کشور ترکمنستان زندانی هستند و از دستگاه دیپلماسی انتظار داریم که اقدامات لازم را در جهت آزادی آنها صورت دهد و ضمن دفاع از حق و حقوق این رانندگان و خانواده‌های آنها در رابطه با این مشکل با این کشور مقابله به مثل داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست