• تاریخ: 2015-03-30
  • شناسه خبر: 2867
  • 652 بازدید

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان از جشنواره نوروزی اقوام شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در بازدید از جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا گفت: استان گلستان می تواند به دلیل تنوع قومیت ها به قطب گردشگری فرهنگی کشور تبدیل شود . علی اصغر طهماسبی در حاشیه بازد ...

1427689436_img_6411
ارکین نیوز-معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در بازدید از جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا گفت: استان گلستان می تواند به دلیل تنوع قومیت ها به قطب گردشگری فرهنگی کشور تبدیل شود .

علی اصغر طهماسبی در حاشیه بازدید از این جشنواره در جمع خبرنگاران اضافه کرد : شهرستان آق قلا نیز به دلیل نزدیکی به مرکز استان و دسترسی آسان آن به خطوط ریلی ، هوایی و زمینی از موقعیت خاصی برخوردار است و می تواند با استقاده از ظرفیت های ویژه فرهنگی و طبیعی که دارد نقش مهمی را در جذب گردشگر از کشور و حتی از کشورهای خارجی داشته باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری اولین جشنواره نوروزی اقوام از فرماندار و مسئولین شهرستان آق قلا ، اضافه کرد: بایستی سطح جشنواره ها از شرایط فعلی ارتقاء یابد زیرا که این جشنواره ها به نفع مردم استان است و مهم تر اینکه در بحث اشتغالزایی نیز می توانیم از فرصت گردشگری و صنایع دستی منطقه استفاده بهینه داشته باشیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان ضمن دعوت از تمامی مردم کشورمان به ویژه کارمندان دولت جهت بازدید از جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا اظهار داشت: پیشنهاد می کنم این دهکده در تمامی ایام سال دایر شود و معتقدم می تواند تحولی بزرگ در صنعت گردشگری و توریسم در استان و شهرستان آق قلا ایجاد کند.
1427689380_img_6494
سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست