• تاریخ: 2015-11-09
  • شناسه خبر: 10295
  • 1,724 بازدید

اوحدی خبر جدیدی از حادثه منا روزسه شنبه به گلستانی ها در گنبد دارد؟!

ارکین نیوز-مردم استان گلستان چشم انتظار رسیدن روز سه شنبه و حضور و سخنرانی اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و ارائه آخرین اخبار از حجاج مفقود خود در فاجعه منا هستند. روزها از فاجعه دلخراش منا و کشته شدن صدها حاجی ایرانی و هز ...

ارکین نیوز-مردم استان گلستان چشم انتظار رسیدن روز سه شنبه و حضور و سخنرانی اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و ارائه آخرین اخبار از حجاج مفقود خود در فاجعه منا هستند.

روزها از فاجعه دلخراش منا و کشته شدن صدها حاجی ایرانی و هزاران حاجی دیگر از سایر کشورها می گذرد ولی همچنان داغ این حادثه تازه است.
۴۹ زائر گلستانی در این حادثه با مرگی شهادت گونه به جمع مهاجران الی الله پیوستند و در مظلومیت جان خود را در سرزمین وحی و در حین انجام اعمال حج به دلیل بی کفایتی رژیم آل سعود از دست دادند.

اما از میان این ۴۹ جان باخته در حال حاضر ۹ تن از حجاج گلستانی هستند که هیچ اطلاعی از آنها در دسترس نیست و در لیست مفقودین این حادثه قرار دارند که نام فرماندار شهرستان بندرترکمن نیز در این میان دیده می شود.

حال سه شنبه صبح استان گلستان میزبان حجت الاسلام قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در حج تمتع و همچنین اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت خواهد بود و قرار است این دو مقام مسئول سه شنبه ساعت ۹ صبح در جمع مردم گنبدکاووس در مصلی اهل تسنن به ارائه آخرین اخبار از این حادثه خواهند پرداخت.

مردم استان گلستان بی نهایت منتظرند تا شاید سه شنبه صبح خبری از حجاج مفقود خود بشنوند و کورسوی امیدی برای حداقل در آغوش کشیدن تابوت و جنازه حاجی خود بدست آورند.

اسامی ۹ حاجی گلستانی همچنان در لیست مفقودان هستند عبارتند از:
مرجان نازقلیچی، عبدالمجیدآق آتابای، محمد ولی بهلکه، اغول بی بی قورچایی، حبیب الله عزیزی، تاج محمد پاریخی، ناز محمد پدری، سیدرضا مرتضوی و یوسف طلابی مفقودان گلستانی حادثه منا هستند/کاسپین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست