• تاریخ: 2015-01-14
  • شناسه خبر: 633
  • 589 بازدید

انتقاد فرماندار آق قلا از عملکرد ستاد دهه فجر شهرستان

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا در اولین جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان با انتقاد از اجرای بعضی برنامه های تکراری توسط دستگاه های اجرایی شهرستان ؛ اظهار داشت : دستگاه های اجرایی دراجرای کار فرهنگی به هیچ وجه نباید دچا ...

1421208815_img_8200
ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا در اولین جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان با انتقاد از اجرای بعضی برنامه های تکراری توسط دستگاه های اجرایی شهرستان ؛ اظهار داشت : دستگاه های اجرایی دراجرای کار فرهنگی به هیچ وجه نباید دچار روز مره گی شوند ، اجرای برنامه های تکراری بدون پیام خاص برای نسل نو هیچ فایده ای برای تبیین آرمان های انقلاب ندارد.

الیاس هیوه چی تاکید کرد : انتظار داریم در دهه مبارک فجر امسال برنامه های اجرا شود که به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخته و پیشرفت‌های ایران اسلامی و دستاوردهای آن را به نسل جوان معرفی کنند.

وی با بیان اینکه به برنامه های دهه فجر از دو بعد بایستی نگاه کرد، اظهار داشت : علاوه بر اجرای برنامه های شادو حفظ جشن بودن این ایام، از منظر دیگر ما وظیفه داریم در برنامه های خود اهداف و آرمان های انقلاب را برای نسل نو روشنگری کنیم و این نیازمند تزریق تفکری نو و خلاقانه در این برنامه هاست.

فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد : مسئولان در برنامه‌ریزی‌های خویش باید به فرهنگ‌سازی، توجه به محتوای برنامه‌ها، بیان برکت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، تبیین وضعیت قبل از پیروزی انقلاب، تنوع و جذابیت و پرهیز از اجرای برنامه های تکراری و نوآوری و خلاقیت توجهی ویژه داشته باشند.
سایت فرمانداری آق قلا با اندکی ویرایش

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست