• تاریخ: 2015-05-15
  • شناسه خبر: 4056
  • 2,313 بازدید

انتقاد تند امام جمعه آق قلا از وضع حجاب و اجرای ترانه در آق تقای

ارکین نیوز – حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه شهرستان آق قلا در نماز جمعه این هفته ضمن انتقاد تند از وضع حجاب و وضعیت امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان گفت: نامه ها و تماس های زیادی از خواهران محترم دریافت ...

139311020148519694568414
ارکین نیوز – حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه شهرستان آق قلا در نماز جمعه این هفته ضمن انتقاد تند از وضع حجاب و وضعیت امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان گفت: نامه ها و تماس های زیادی از خواهران محترم دریافت کردم که ناشی از مزاحمت های زیاد جوانان به زنان و دختران در معابر عمومی است.
وی اضافه کرد: بانوان شهرستان طی چندین تماس اظهار داشتند مزاحمت جوانان خیابانی به حدی رسیده است که حتی از اقدام به اعمال ناشایست نیز در معابر عمومی هیچ ابایی ندارند.
امام جمعه شهر آق قلا خطاب به نمازگزاران نمازجمعه مسجد جامع مصلحی آق قلا گفت: فرزندان خود را نصیحت کنید این گونه رفتارهای ناهنجار جوانان ما نگران کننده است.
حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی همچنین به افزایش فساد در جامعه اشاره کردند و افزودند: گزارش های هم از افزایش بد حجابی در بین زنان و دختران بمن رسیده که حاکی از افزایش فساد اخلاقی در جامعه است.
وی تاکید کرد : همه ما در سایه قانون موظف ایم در جامعه امر به معروف و نهی از منکر را اجرا کنیم و اجازه نداریم به صورت خودسر و شخصی با بعضی فسادها برخورد کنیم بلکه گزارش آن را برای برخورد قانونی در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهیم.
امام جمعه شهرستان آق قلا همچنین با انتقاد صریح از برگزاری مراسم مختومقلی در آق تقای گفت: کدامیک از شما راضی می شوید در بالای مزار بستگانتان مجالس آواز و لهب و لعب برگزار شود.
وی ادامه داد : مختومقلی عارف و افتخار ما ست ولی در چند سال اخیر با برگزاری مراسمات آواز و شب گزرانی و فساد در آن جا ، آبروی مسلمان را برباد برده اند.
سرویس اجتماعی ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست