• تاریخ: 2016-08-27
  • شناسه خبر: 20187
  • 293 بازدید

امام جمعه :نگاه‌های نادرست گنبدکاووس را دچار عقب‌ماندگی‌های تاریخی کرده است

ارکین نیوز-امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به ضرورت حمایت بیشتر از طرح‌های توسعه‌ای در گنبدکاووس گفت: برخی نگاه‌های نادرست گنبدکاووس را دچار عقب‌ماندگی‌های تاریخی کرده است. آخوند عبدالباسط نوریزاد پیش از ظهر امروز ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به ضرورت حمایت بیشتر از طرح‌های توسعه‌ای در گنبدکاووس گفت: برخی نگاه‌های نادرست گنبدکاووس را دچار عقب‌ماندگی‌های تاریخی کرده است.

آخوند عبدالباسط نوریزاد پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان که با حضور وزیر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس برگزار شد با تقدیر از حضور وزیر کشور و هیأت عالی‌رتبه اجرایی در استان گلستان، اظهار کرد: وزیر محترم کشور در گذشته نیز قبل از تصدی مسوولیت وزارت کشور به گنبدکاووس سفر کرده و با منطقه و مشکلات آن آشنایی کامل دارند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال به مومنان اعم از مرد و زن وعده داده است که اگر عمل صالح انجام دهند به آنها حیات طیبه عنایت خواهد کرد، افزود: این حیات طیبه و زندگی پربرکت و پرافتخار برای شما مسوولان قطعا تنها با خدمت صادقانه به مردم شریف ایران اسلامی که به حق بهترینِ مردم دنیا هستند محقق خواهد شد.

فرصت خدمت به مردم در نظام اسلامی یک نعمت بزرگ از سوی خداوند متعال است

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس فرصت خدمت به مردم در نظام اسلامی را یک نعمت بزرگ از سوی خداوند متعال دانست و خاطرنشان کرد: مسوولان از این فرصت برای رسیدن به حیات طیبه استفاده کنند و خود را در نگاه مردم و خالق مردم عزیز و محترم کنند که بدون تردید سعادت دنیوی و اخروی آنها در رضایت مردم از عملکرد آن‌هاست.

نوریزاد با بیان روایتی از رسول اعظم (ص) مبنی بر سعادت خدمت‌گزاران به مردم در آخرت، اضافه کرد: خداوند متعال بندگانی صالح را ماموریت می‌دهد تا به مردم خدمت کنند و برای حل مشکلات آنها اقدام کنند و این افراد همان کسانی هستند که به واسطه خدمت به مردم با وعده راستین خدا از آتش دوزخ در امان خواهند ماند.

وی با اشاره به اینکه از مسوولان می‌خواهیم که در حد توان، بضاعت و اختیارات قانونی خود از هیچ تلاش و کوششی برای رفع مشکلات مردم دریغ نکنند، ادامه داد: مسوولان در این راه به خداوند تکیه کنند و بدانند حامی آنها تنها خداوند متعال است زیرا انقلاب ما نشات گرفته از نهضت امام حسین (ع) ریشه گرفته است و به ما آموخته که اتکای ما باید فقط به خداوند متعال باشد.

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با تاکید بر اینکه آموزه‌های انقلابی و عاشورایی ما را به سمت حفظ و تقویت عزت و سربلندی سوق می‌دهد، گفت: انقلاب و کشوری که چنین آموزه‌هایی را دارد اگر کارگزاران و مدیرانش به دور از تکبر و خود‌محوری حرکت کنند و از اختلافات قومی، مذهبی و سیاسی به دور باشند قطعا قله‌های سعادت را فتح خواهند کرد.

نوریزاد با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان برای کشور و به ویژه مناطق مرزی و سنی‌نشین، تصریح کرد: در شهرستان گنبدکاووس و استان گلستان برادران اهل تسنن در کنار برادران اهل تشیع در کمال وحدت و آرامش بدون هیچ‌گونه تنش و حتی سوءتفاهمی مشغول به زیستن و نمادی از وحدت اسلامی در دنیا هستند.

گنبدکاووس سال‌هاست با نگاه‌های نادرست دچار عقب‌افتادگی‌های بسیاری شده است

وی خطاب به وزیر کشور که در این جلسه حضور داشت تاکید کرد: ما و علمای اهل تشیع شهرستان گنبدکاووس در مناسبت‌های مختلف در کنار هم در غم‌ها و شادی‌های یکدیگر شریک هستیم و در صحنه‌های انقلاب هم‌دوش یکدیگر حاضر شده و در مقابل استکبار و خصم جهانی به عنوان حامیان انقلاب اسلامی خواهیم ایستاد.

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس در ادامه با تقدیر از انتخاب شایسته عبدالقدیر کریمی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، خاطرنشان کرد: از شما به عنوان مقام عالی وزارت می‌خواهیم که از ایشان برای اجرایی کردن برنامه‌های خود با تمام توان حمایت لازم را انجام دهید زیرا گنبدکاووس سال‌هاست با نگاه‌های نادرست دچار عقب‌افتادگی‌های بسیاری شده است.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست