• تاریخ: 2017-03-10
  • شناسه خبر: 22497
  • 349 بازدید

امام جمعه: مجموعه سوارکاری و مدیریت آن متعلق به مردم گنبدکاووس است

ارکین نیوز-امام جمعه گنبدکاووس با انتقاد از برخی زمزمه ها مبنی بر واگذاری مدیریت مجموعه سوارکاری این شهرستان به تهران، تاکید کرد: این مجموعه و مدیریت آن متعلق به مردم گنبدکاووس است و قابل واگذاری به دیگران نیست. حجت الاس ...

ارکین نیوز-امام جمعه گنبدکاووس با انتقاد از برخی زمزمه ها مبنی بر واگذاری مدیریت مجموعه سوارکاری این شهرستان به تهران، تاکید کرد: این مجموعه و مدیریت آن متعلق به مردم گنبدکاووس است و قابل واگذاری به دیگران نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی درخطبه های این هفته نمازجمعه مردم گنبدکاووس، اظهار داشت: مدیریت این مجموعه ۲۰ سال دراختیار افرادی از تهران یا خارج استان گلستان بود که در این مدت مجموعه آباد سوارکاری را با مدیریت ضعیف خود به ویرانه ای تبدیل کردند.
وی گفت: درمدیریت قبلی آقایان به دلیل ضعف مدیریت و نظارت ها، ۴۰ هکتار از این مجموعه به خرابه ای تبدیل شد.
حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: مدیریت این مجموعه چند ماهی است که به مردم گنبدکاووس داده شده است که به بهترین شکل آن را اداره و مسابقات کورس اسبدوانی پاییزه را برگزار کردند و امروز هفته سی ام و آخرین هفته آن است.
وی با بیان اینکه مردم گنبدکاووس توانایی مدیریت مجموعه سوارکاری و برگزاری کورس آن را دارند، تصریح کرد: مسئولان مرکزنشین با سخنان خود در واگذاری مجموعه سوارکاری به دیگران، مردم این شهرستان را به جوش نیاورند.
امام جمعه گنبدکاووس با قدردانی از موضع گیری استاندار، نماینده ولی فقیه و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان درحمایت از واگذاری مدیریت مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به مردم این شهرستان خطاب به مسئولان مرکز تاکید کرد: مردم آماده برگزاری کورس بهاره نیز هستند و نگذارید مقابل تصمیمات شما بایستند.
حجت الاسلام ترابی دربخش دیگری از خطبه دوم نمازجمعه امروز نیز با گرامیداشت سالروز ارتحال سید احمد خمینی فرزند امام راحل گفت: ایشان پس از رحلت امام فرمودند که من خلاف رهبری و مصالح کشور صحبت نمی کنم و همراه رهبری هستم.
حجت الاسلام ترابی همچنین با گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید برلزوم توجه به وصیت نامه شهدا و برگزاری باشکوه یادواره آنان تاکید کرد.
وی همچنین با اشاره به سخنان رهبری انقلاب در جمع دست اندرکاران راهیان نور و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری برلزوم توجه و عمل به منویات معظم له دراین دو دیدار تاکید کرد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۸۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است./ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست