• تاریخ: 2016-06-04
  • شناسه خبر: 18273
  • 390 بازدید

امام جمعه شهر فراغی: روحیه استکبارستیزی امام راحل عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود

ارکین نیوز-امام جمعه فراغی گفت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام بود و روحیه استکبارستیزی ایشان عامل پیروزی انقلاب اسلامی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلاله، امین آخوند صفری صبح امروز در همایش امام و استکبارستیزی در شهر فرا ...

ارکین نیوز-امام جمعه فراغی گفت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام بود و روحیه استکبارستیزی ایشان عامل پیروزی انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلاله، امین آخوند صفری صبح امروز در همایش امام و استکبارستیزی در شهر فراغی کلاله اظهار داشت: امام خمینی(ره) رهبری بی‌نظیری بود که تاریخ در خودش کمتر دیده است.

وی افزود: امام خمینی(ره) احیاگر دوباره اسلام بود و توانست با وحدت کلمه و توکل به خدا انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.

امام جمعه اهل سنت فراغی تصریح کرد: روحیه استکبارستیزی و عدم مماشات با دشمن توسط امام و راه و مسیر را برای امروز ما مشخص کرده است.

وی گفت: امام خمینی(ره) یک انقلابی به تمام معنا و نماد مبارزه با استکبار و زیاده‌خواهی‌های آمریکا و ایادی‌اش بود.

آخوند صفری اظهار کرد: امروز رهبر فرزانه انقلاب راه امام خمینی(ره) را ادامه می دهد تا انقلاب به اهداف خود برسد.

امام جمعه اهل‌سنت فراغی افزود: امروز دشمن با همه توان در مقابل اسلام و این انقلاب صف‌آرایی کرده و از آنجایی که انقلاب اسلامی منادی وحدت در جهان است، وحدت بین مسلمین امری ضروری در این راستا تلقی خواهد شد.

امام جمعه شهرستان کلاله هم در این مراسم که در مسجد پیامبر اعظم(ص) شهر فراغی برگزار شد گفت: امام خمینی(ره) وحدت شیعه و سنی را در مقابله با دشمن را شکل واقعی داد.

حجت‌الاسلام رضا کشیری به ویژگی‌های امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: هر چه از زمان ارتحال ملکوتی امام(ره) می‌گذرد احساس شناخت بیشتر این شخصیت عالی‌قدر بیشتر احساس می‌شود.

وی ساده زیستی امام خمینی(ره) را یکی دیگر از شاخص‌های برجسته ایشان دانست و افزود: این ویژگی‌های انسانی است که تنها از خدا می‌ترسید و خدا هم محبت او را در دل مردم قرار داد و دشمن هم از وی به علت این داشته‌ها می‌ترسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست