• تاریخ: 2016-07-02
  • شناسه خبر: 19037
  • 409 بازدید

امام جمعه آق قلا:باید از لحظه‌لحظه‌ شب‌های قدر استفاده کنیم

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت شهر آق قلا گفت : عظمت شب‌های قدر بسیار بالاست و باید از لحظه‌لحظه‌های این شب‌ها استفاده کنیم. الحاج عبدالحی آخوند میرزاعلی در خطبه های آخرین نماز جمعه ماه رمضان با تبریک فرارسیدن شب های قدر آ ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت شهر آق قلا گفت : عظمت شب‌های قدر بسیار بالاست و باید از لحظه‌لحظه‌های این شب‌ها استفاده کنیم.

الحاج عبدالحی آخوند میرزاعلی در خطبه های آخرین نماز جمعه ماه رمضان با تبریک فرارسیدن شب های قدر آداب به جا آوردن نماز شب قدر را تشریح کرده و از جوانان و مسلمانان روزه دار خواست که در این شب ها از شب نشینی هایی که در آن قرآن و نماز و دعا نباشد دوری کنند.

وی افزود : عظمت این شب‌ها بسیار بالاست و باید از لحظه‌لحظه‌های این شب‌ها استفاده کنیم. همه ما می‌بایست این شب‌های عزیز را اختصاصاً به نماز و دعا به درگاه خداوند بپردازیم.

امام‌جمعه اهل سنت شهر آق‌قلا بابیان اهمیت نماز شب قدر خاطرنشان کرد : بااینکه نماز قدر دورکعتی است ولی ثوابی که برای آن وجود دارد خارج از تصور است. می‌توان ده شب آخر ماه رمضان را به نیت شب قدر نماز خواند. بااینکه اگر آن شب قدر نباشد ولی ثواب نماز شب قدر برای مسلمانان نوشته می‌شود.

آخوند میرزاعلی ضمن تشکر از کسانی که در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند گفت : مسئله قدس و ظلم‌های رژیم غاصب صهیونیستی می‌بایست دغدغه همه مسلمانان باشد. اگر کسی به هر دلیلی نتوانست در راهپیمایی این روز شرکت کند همین‌که در باطن و از اعماق قلب خود ناراحت باشد،موجب همدردی با مسلمانان بی‌دفاع فلسطین می‌باشد/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست