• تاریخ: 2015-01-09
 • شناسه خبر: 540
 • 1,763 بازدید

افکار عمومی شهروندان آق قلایی و یک سوال؟

ارکین نیوز- یادمان نمی رود که شهردار آق قلا در جمع نمازگزاران نماز عید سعید قربان  امسال گفت:  با تلاش و جدیت کارکنان شهرداری و همکاری شما شهروندان روزی خواهد رسید که به داشتن شهری زیبا و آباد افتخار خواهیم کرد. عبدالرشی ...

1

ارکین نیوز- یادمان نمی رود که شهردار آق قلا در جمع نمازگزاران نماز عید سعید قربان  امسال گفت:  با تلاش و جدیت کارکنان شهرداری و همکاری شما شهروندان روزی خواهد رسید که به داشتن شهری زیبا و آباد افتخار خواهیم کرد.

عبدالرشید قرنجیک همچنین در این روز در میان تشویق نمازگزارن اظهار داشت : من برای کار کردن مسئولیت شهرداری را قبول کردم و اگر نتوانم کمکی به عمران و آبادانی شهر انجام بدهم پست شهرداری هیچ ارزشی ندارد.

همه شهروندان آق قلایی در حال حاضر شاهد توسعه و آبادانی شهر با اقدامات بسیار خوب شهردار آق قلا هستند.
در زمان کدام شهردار به نوشته سایت شهرداری آق قلا ، ۹ هزار تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح خیابان های شهر پخش شده است. در زمان کدام شهر دار بیش از ۲۰ کوچه و خیابان شهر طی ۹ ماه آسفالت شده است ”
این گوشه ای از اقدامات جهادی شهرداری آق قلاست که به همت شهردار و کارکنان زحمتکش شهرداری طی یکسال گذشته انجام شده است.

اما اخیرا خبرهای خوبی از تالار شورای شهر و ساختمان قدیمی شهرداری به گوش نمی رسد ، و بازهم ماجرای همیشگی دخالت بعضی از اعضای شورای  شهر در برنامه های شهردار محبوب و مردمی آق قلا  در محافل عمومی پیچیده است.

بیاییم واقع بینانه به حواشی ایجاده شده در شهرداری نگاه کنیم . آیا افکار عمومی از برخی اقدامات اعضای شورای شهر که به منافع شخصی بیشتر از منافع عمومی می اندیشند ، خسته نشده اند.

شما چی فکر می کنید ؟ منتظر دیدگاه های شهروندان جهت انعکاس در این سایت  هستیم .

 • معین - 2015-01-10 در 8:29 ق.ظ

  سلام.مگه این شورا بیکارند که هی به شهردار گیر می دهند.اگر آنها به شهردار زور بگنند با مردم طرفند.این بنده خدا که زحمت خودشو داره می کشه چرا شورابجای اینکه دستشو بگیرنند بخاطر منافعشون تو کار شهرداری سنگ اندازی می کنند.

 • مسعود - 2015-01-11 در 1:36 ب.ظ

  باسلام.شورای محترم شهر آق قلا بزارید این شهردار کار خودشو انجام بده.جلوش سنگ اندازی نکنید.خوب نیست با این شهرداری که به این خوبی داره کار می کنه چنین برخوردی بشه.اون دونفر شورایی که بدنبال استیضاح شهردار هستند حواسشون جمع باشه که با مردم طرفند. به خاطر منافع خود منافع مردم را نادیده نگیرید.

 • تاجمحمد - 2015-01-11 در 6:02 ب.ظ

  به این بعضی از شورا که مردم آنها را می شناسنند بگیدکه خودتان که هیج کاری نمی کنید.لااقل بزارید این شهردار زحمتکش و مردمی کارخودشو انجام بده و اینقدر اذیتش نکنید.کارهایی که انجام داده بی سابقه بوده وتاکنون ئکدام شهردار آن را انجان داده است.

 • دلیجه - 2015-01-11 در 6:14 ب.ظ

  مردم آق قلا همیشه در انتخاب شوراهای خود دچار اشتیباه شدند و این یک عادت برای اعضای شورای شهر شده که در کار شهردار دخالت می کنند.
  اعضای محترم شورای شهر مگر شما را مردم انتخاب نکرده اند ؟ آیا نظر مردم برای شما اهمیت ندارد ؟
  کدامیک از شهروندان از کارهای شهردار پر تلاش ناراضی هستند ؟
  چقدر شما به فکر خود هستید یه کمی هم به مردم فکر کنید

 • کر - 2015-01-12 در 7:01 ق.ظ

  متاسفانه ما همیشه چنین مشکلی داشته و خواهیم داشت.چون اگر شورا به فکر مردم نباشد و فقط به فکر خودش باشد همین میشود که داریم می بینیم.آخه به تو شورا چه ربطی داره که فلان مسئول واحد شهرداری کجا باشه؟حالا که حرف تو شورا راگوش نکرد باید عوض بشه؟تو که نمیتونی به اون مسئول واحد شهرداری دستور بدی که چه کاری انجام بده یانده؟بابا دست بردارید که این بنده خدا شهردار کار خودشو انجام بده……

 • توکلی - 2015-01-12 در 7:07 ق.ظ

  چرا شما دیگر مطالب و شنیده های شورا را نمیزنید.یکی از اعضای شورای اسلامی استعفای خود را به رییس شورا داده ولی آقای رییس این سرو صدا را خوابانده وقبول نکرده.این شورا خودش هم می دانسته که این استعفا مورد قبول نمیشه و یک پلیتیکی اومده که ببینه دنیا دسته کیه…….

 • عبدالله - 2015-02-17 در 11:08 ق.ظ

  آقایون عضو شورا ! شما نمیخواد به فکر مردم باشید. ضرر شما به ما نرسه ما راضی هستیم
  شهردار عزیز ! ما همگی پشتیبان و حامی شماییم. شما سرتان به کار خودتان باشد، مردم خودشان بهترین قاضی اند.

 • شهروند - 2015-02-26 در 8:57 ق.ظ

  شورای عزیز پشت شهردار مردم است .یک موقع فکر رویایی به سرتان نزنه که شهردار را استیضاح کنید.با این عملکرد عالی چطور به این فکر افتادید.گنبد را دیدید که مردم راضی بودند برگشت. خودتان را خراب نکنین پیش مردم و فکرهم نکنیند که خودتان اونجا نشستید. اینا به پشتوانه مردم است.فکر های پوچ را از ذهنتان برطرف کنید وبه فکر خدمت به مردم باشید.

 • حاج محمد - 2015-02-27 در 6:53 ب.ظ

  باسلام : خوشبختانه در قانون اساسی و قئانین شوراهای اسلامی دقیقا به شرح وظایف شهردار و شوراها پرداخته شده که در صورت اجرای صحیح قوانین هیچ خللی در امر خدمت به مردم که از اهداف شهردار وشوراها میباشد بوجود نمی اید . عزیزان اکثر مناقشات بین شورا وشهردار از دخالت در وظایف طرفین بوجود میاید پس لطفا طوری رفتار نمایید که انشا… باعث ذلت وسرافکندی بین مردم نشوید با تشکر

 • علیرضا - 2016-01-30 در 10:45 ق.ظ

  سلام ۱- آقا یا آقایان شورای اسلامی شهر آق قلا خود نیز می دانید که این شهر کمتر چنین شهردار زحمتکشی به خود دیده است ، پس بیایید او را یاری کنیم ۲- همشهریان گرامی انتخابات شورای شهر را جدی بگیریم و به افرادی رای دهیم که قبلا در سمت دیگر قصد و نیت خود را برای خدمت به شهر و مردم ثابت کرده باشند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست