• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17754
  • 564 بازدید

افزایش ناوگان آتش نشانی آق قلا

ارکین نیوز – معاون فرماندار آق قلا از افزایش ناوگان آتش نشانی شهرداری آق قلا در ایام فصل برداشت محصول غلات شهرستان خبر داد. علی اکبر قجری طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز با بیان این مطلب گفت : در پی بروز آت ...

ارکین نیوز – معاون فرماندار آق قلا از افزایش ناوگان آتش نشانی شهرداری آق قلا در ایام فصل برداشت محصول غلات شهرستان خبر داد.
علی اکبر قجری طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز با بیان این مطلب گفت : در پی بروز آتش سوزی های امروز مزارع شهرستان آق قلا ، اکیپ آتش نشانی شهرک صنعتی آق قلا با تمام تجهیزات در اختیار واحد آتش نشانی شهرداری آق قلا قرار گرفت .
وی اضافه کرد : در حال حاضر ۳ اکیپ آتش نشانی در واحد آتش نشانی آق قلا و واحد آتش نشانی شهرداری انبارالوم و واحد آتش نشانی دهیاری گری به صورت آماده باش در خدمت کشاورزان می باشند تا در صورت بروز حادثه ای در اولین فرصت با تمامی امکانات در محل حادثه حضور یابند.
قجری همچنین افزود: با هماهنگی بخشداران مرکزی و وشمگیر به تمامی دهیاران ابلاغ شده است که تراکتور و شخم زن برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی احتمالی به صورت آماده باش حضور داشته باشند.
گفتنی است براساس آخرین گزارش ها بیش از ۳۰۰ هکتار از مزارع شهرستان آق قلا در ۳ نقطه متفاوت در شمال و حوالی روستای آقدکش و میرزاعلی یلقی گرفتار آتش شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست