• تاریخ: 2016-08-09
  • شناسه خبر: 19850
  • 273 بازدید

افزایش حقوق بازنشستگان ۲۷ مرداد واریز می شود

ارکین نیوز- معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با حقوق خرداد، ۲۷ مرداد واریز می شود. محمد حسن زدا، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبر ...

ارکین نیوز- معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با حقوق خرداد، ۲۷ مرداد واریز می شود.

محمد حسن زدا، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: افزایش حقوق بازنشستگان، بیش از نرخ تورم و همزمان با پرداخت حقوق خرداد در ۲۷ مرداد ماه واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعتبار لازم برای اعمال افزایش حقوق ها به سازمان تأمین اجتماعی تخصیص داده شده است، تصریح کرد: هرساله بر اساس مصوبه هیئت دولت، میزان افزایش حقوق بازنشستگان تعیین و پس از ابلاغ آن از سوی دولت، در سازمان تأمین اجتماعی اجرایی خواهد شد.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی امیدوار است تا با اعمال هرساله افزایش حقوق، بتواند در بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران موثر و امنیت زندگی را برایشان رقم زند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست