• تاریخ: 2017-01-28
  • شناسه خبر: 22133
  • 304 بازدید

افتتاح موزه خالد نبی (ع) همزمان با دهه مبارک فجر در گلستان

ارکین نیوز-موزه تاریخی در گورستان اعجاب انگیز خالد نبی (ع) در دهه فجر امسال افتتاح می شود. مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای ساخت موزه باز در محوطه مزار تاریخی خالد نبی (ع) ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار هزین ...

ارکین نیوز-موزه تاریخی در گورستان اعجاب انگیز خالد نبی (ع) در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای ساخت موزه باز در محوطه مزار تاریخی خالد نبی (ع) ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

ابراهیم کریمی افزود: اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت ۲ کیلومتر از راه دسترسی به خالدنبی ع هم با ۳۰۰ میلیون تومان از جمله طرح های این اداره کل در ایام الله فجر است و تلاش می کنیم با با همکاری فرمانداری این شهرستان تمام مسیر دسترسی به این گورستان آسفالت شود.

کریمی اضافه کرد: در ایام دهه مبارک فجر امسال مرکز تخصصی صنایع دستی قوم سیستانی در گرگان، مرکز تخصصی علی آبادکتول ،مرکز تخصصی ابریشم در بخش دوزین مینودشت و مرکز تخصصی روستای پا دل دل در گالیکش با هزینه حدود ۱۰۵ میلیون تومان در دهه فجر امسال ، به بهره برداری می رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: این مراکز با هدف بالابردن سطح کیفیت صنایع دستی ، طراحی و آموزش راه اندازی می شود .

وی خاطر نشان کرد: این مراکز در تمام شهرستان های استان در سال آینده راه اندازی می شود/ باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست