• تاریخ: 2016-02-09
  • شناسه خبر: 14466
  • 451 بازدید

افتتاح متمرکز طرح هادی روستاهای حبیب ایشان و بهلکه شیخ موسی شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز- صبح امروز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه و در نهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر،مراسم افتتاح متمرکز طرح هادی روستاهای حبیب ایشان از توابع بخش وشمگیر و بهلکه شیخ موسی از توابع بخش مرکزی با حضور مهندس زمانی نژاد مدیر ک ...

ارکین نیوز- صبح امروز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه و در نهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر،مراسم افتتاح متمرکز طرح هادی روستاهای حبیب ایشان از توابع بخش وشمگیر و بهلکه شیخ موسی از توابع بخش مرکزی با حضور مهندس زمانی نژاد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،الیاس هیوه چی فرماندارو مسئولین ادارات و نهادها در روستای حبیب ایشان بخش وشمگیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی فرمانداردر این مراسم ضمن اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند اظهار داشت:ملت ایران با حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا ثبات می‌کند که در دفاع از اصول انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند و بستر خلق حماسه در انتخابات هفتم اسفند را فراهم می‌سازند.

وی به تلاش سرداران دیپلماسی در فرجام رساندن برجام تحت مدیریت رهبرفرزانه انقلاب اشاره نموده و گفت: در حالی به استقبال انتخابات هفتم اسفند می‌رویم که حلاوت و شیرینی اجرای برجام، شور حضور در انتخابات را دو چندان کرده است.

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا در ادامه بیان داشت: دهمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از رفع تحریم‌های ظالمانه ۱۲ ساله و در دوره جدیدی از روابط دیپلماتیک، نیازمند حضور حداکثری مردم برای انتخاب فرد اصلح و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

لازم به ذکر است طرح هادی روستاهای فوق الذکر با اعتباری بالغ بر۶ میلیارد ریال ،۲۵۰۰ متر طول کانیو،جابجایی شبکه برق ،زیرساخت و آسفالت ریزی انجام شده است.
1455008475_img_9254 (1)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست