• تاریخ: 2017-10-21
  • شناسه خبر: 24216
  • 240 بازدید

استاندار: گلستان قطب والیبال و سوارکاری کشور است

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه حال ورزش استان خوب است اما باید بهتر شود، اظهار کرد: استان گلستان قطب خوب والیبال، سوارکاری و بسیاری از ورزش‌های دیگر است که باید به آنها بیشتر توجه شود. مناف هاشمی روز شنبه در جر ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه حال ورزش استان خوب است اما باید بهتر شود، اظهار کرد: استان گلستان قطب خوب والیبال، سوارکاری و بسیاری از ورزش‌های دیگر است که باید به آنها بیشتر توجه شود.

مناف هاشمی روز شنبه در جریان بازدید از مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس افزود: ورزش استان گلستان در همه ابعاد باید متحول شود؛ پروژه‌های نیمه‌کاره زیادی در حوزه ورزش و جوانان استان گلستان وجود دارد که در حال دسته‌بندی آنها هستیم.
وی گفت: با توجه به گزارشات ارائه شده از ورزش والیبال گنبدکاووس، این تیم با حمایت‌کننده مالی مشکلاتی دارد که امید داریم حل شود.

هاشمی تصریح کرد: مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در تلاش است تا با همان اسپانسر و یا اسپانسر جدید به توافق برسد تا مشکل تیم والیبال حل شود.

استاندار گلستان افزود: من هم همه تلاش خود را خواهم کرد تا تیم والیبال آسیب نبیند و جایگاه خوبی پیدا کند، اما موفقیت تیم بستگی به ظرفیت محلی و پذیرش بخش خصوصی دارد.

وی گفت: برخی از پروژه‌ها می‌تواند توسط بخش خصوصی تکمیل و به بهره‌برداری برسد که در تلاش هستیم این کار صورت گیرد.

استاندار گلستان در سفر روز شنبه خود به شهرستان گنبدکاووس، با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان با آرمانهای شهدا و امام راحل تجدید میثاق کرد و از مجموعه سوارکاری، برج قابوس و یکی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی گنبدکاووس بازدید کرد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست