• تاریخ: 2016-02-09
  • شناسه خبر: 14460
  • 582 بازدید

استارت دوباره پرویز ماهری در آق قلا

ارکین نیوز-پرویز ماهری کاندیدای نسل جوان از حوزه انتخابیه مرکز استان بعد از تایید صلاحیت شورای نگهبان جان دوباره ای گرفت. وی که صبورانه منتظر تایید شورای نگهبان بود ؛ بعد از اعلام رسمی یکبار دیگر با برگزاری جلسه ای با دع ...

ارکین نیوز-پرویز ماهری کاندیدای نسل جوان از حوزه انتخابیه مرکز استان بعد از تایید صلاحیت شورای نگهبان جان دوباره ای گرفت. وی که صبورانه منتظر تایید شورای نگهبان بود ؛ بعد از اعلام رسمی یکبار دیگر با برگزاری جلسه ای با دعای خیر علما و حضور دهها تن از یاران خود ، با اراده ای دو چندان فعالیتهای انتخاباتی اش را از سر گرفت.

ماهری که از کارمندان اداره کل اداره بهزیستی استان می باشد در این نشست گفت : یکبار دیگر توفیقی حاصل شد تا در خدمت دوستان و همشهریان باشم که از این بابت شکر گزار خداوند می باشم.

وی با بیان اینکه به واسطه شغلی که دارد درد اشنای جامعه است؛ اظهار داشت رابطه نزدیک با قشر اسیب پذیر جامعه اراده وی را جهت خدمت به محرومان جامعه را افزایش داد ه از این رو خود را کاندید نمایندگی مجلس نموده است تا از این طریق بتواند دین خود را به جامعه ادا کند.

این کاندیدای جوان با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس اظهار داشت در صورت حمایت مردم و پیروزی در انتخابات از تمام ظر فیتهای مجلس جهت توسعه و رشد همه جانبه استان خصوصا حوزه انتخابیه استفاده خواد نمود.

ماهری در ادامه گلستان را قطب کشاورزی کشور بر شمرد که جهت بهره وری نیازمند احداث و استقرار صنایع مادر در استان می باشد که این امر مستلزم قانون گذاری جهت حمایت از کشاورزان می باشد.

پرویز ماهری ورود صنعت نفت به استان را به فال نیک گرفت و گفت اکتشاف نفت دگر گونی و تحول عظیمی در بخش اقتصادی استان ایجاد خواهد کرد و زمینه ساز ایجاد اشتغال توسعه و استان را فراهم خواهد ساخت. گفتنی است ماهری مشغول چینش اعضای ستاد خود می باشد تا هنگام شروع تبلیغات رسمی حضور پر رنگی در تبلیغات داشته باشد/الکامیز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست