• تاریخ: 2015-12-14
  • شناسه خبر: 11730
  • 399 بازدید

ازهشدار فرماندار و امام جمعه کلاله به مسئولین تا گلایه جانشین سپاه نسبت به بی توجهی به شهدای گمنام!

ارکین نیوز – امام جمعه شهرستان کلاله در لفافه به مسئولین شهرستان کلاله هشدار داد. به گزارش کلاله خبر، نهمین جلسه شورای اداری شهرستان کلاله همراه با حواشی قابل تاملی بود که در ذیل به آن می پردازیم. در ابتدای جلسه فر ...

ارکین نیوز – امام جمعه شهرستان کلاله در لفافه به مسئولین شهرستان کلاله هشدار داد.

به گزارش کلاله خبر، نهمین جلسه شورای اداری شهرستان کلاله همراه با حواشی قابل تاملی بود که در ذیل به آن می پردازیم.

در ابتدای جلسه فرماندار کلاله با ایراد سخنانی کوتاه تریبون را به امام جمعه کلاله تحویل داد و حجت الاسلام رضا کشیری از همان ابتدای سخنان خود موضوع سیاست را به میان کشید و از مسئولین خواست تا در سیاست های کاری خود بازنگری کنند.

کشیری گفت: مسئولین باید سیاست های حکومت داری امیرالمومنین(ع) را سر لوحه کار خود قرار دهند و از این سیاست در پیشبرد اهداف نظام استفاده نمایند.

وی ادامه داد: از جمله ملزومات مسئولین و روحانیون داشتن سیاست است و باید توجه داشت که سیاست زدگی به معنای سیاست نیست و باید از این امر دوری کرد و از همه مهمتر مسئولین باید صداقت در سیاست داشته باشند.

امام جمعه کلاله تاکید کرد: امروز وظیفه مسئولین این است که بجای منتظر ماندن برای دریافت سیاست کاری و طرح از سطوح بالاتر، خود دست به ابتکار بزنند.

وی با بیان سخنانی مبنی بر اینکه امام جمعه و فرماندار باید بر اوضاع اطراف خود واقف باشند، در لفافه به مسئولین گوش زد کرد که بر اقدامات شما اشراف کامل داریم.

در ادامه جلسه برخی از مدیران به ارائه گزارش پرداختند و در انتها نصرت برزگر فرماندار کلاله برای جمع بندی جلسه سخنان خود را آغاز کرد و در همان بدو سخن با ابراز نارضایتی از برخی مدیران نسبت به عدم حضور در جلسات، گفت: با توجه به اینکه بارها در جلسات مختلف تاکید کردیم، باز هم شاهد عدم حضور برخی از مسئولین در جلسه شورای اداری بدون اطلاع قبلی هستیم.

وی تاکید کرد: طی نامه ای رسمی عدم حضور این مسئولین به مدیران ارشد استانی آنها اعلام می شود و خواستار پاسخگویی مدیران ارشد استانی نسبت به این اقدام مدیران زیر مجموعه هستیم.

برزگر درا ادامه سخنان خود به مقوله انتخابات پرداخت و افزود: صداقت در سیاست را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و همه تلاش ما این است تا یک انتخابات سالم و قابل اعتماد برگزار کنیم.

فرماندار کلاله به مسئولین شهرستان هشدار داد و گفت: با مسئولینی که از اموال دولتی در جهت حمایت و پشتیبانی از افراد خاص و احزاب استفاده کنند، برخورد خواهیم کرد و همانطور که مجموعه استانی در این خصوص با ما تعارف ندارند، ما نیز در این زمینه با احدی تعارف نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: با مسئولین و زیر مجموع هایی که در محل کاری خود هر نوع فعالیت انتخابی داشته باشند، برخوردی برابر قانون خواهد شد.

پس از پایان سخنان فرماندار کلاله، جانشین سپاه این شهرستان برای ایراد سخنانی از جمع حاضر فرصت خواست و از عدم توجه مسئولین به شهدای گمنام این شهرستان گلایه کرد و گفت: هنوز هم پس از ۶ سال شاهد عملی نشدن وعده های مسئولین در قبال شهدای گمنام هستیم در صورتی که توجه به این امر خواسته مردمی است.

اسلام نژاد تاکید کرد: مسئولین نسبت به اجرایی شدن وعده های خود در قبال شهدای گمنام اقدام کنند.

شهردار کلاله نیز در پاسخ به جانشین سپاه کلاله از آمادگی شهرداری کلاله برای ساخت المان شهدای گمنام کلاله خبر داد و گفت: در این خصوص منتظر طرح سپاه پاسدارن برای عملیاتی شدن پروژه هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست