• تاریخ: 2015-11-21
 • شناسه خبر: 10822
 • 746 بازدید

ارکین نیوز سعی کرده بلندگوی رسای مردم در جهت انعکاس دیدگاه ها باشد

ارکین نیوز- تانی کاظمی پور مدیر سایت ارکین نیوز در مراسم جشن یکمین سالگرد تاسیس این سایت در جمع حاضران در مراسم سخنان مبسوطی را عنوان کردند که متن کامل آن را منتشر می نمائیم : ” مناسبت ها را مروری می کنم تا بهانه ا ...

ارکین نیوز- تانی کاظمی پور مدیر سایت ارکین نیوز در مراسم جشن یکمین سالگرد تاسیس این سایت در جمع حاضران در مراسم سخنان مبسوطی را عنوان کردند که متن کامل آن را منتشر می نمائیم :
” مناسبت ها را مروری می کنم تا بهانه ای پیدا شود برای آغاز بهتر سخن و حسن مطلعی شکل بگیرد برای سلسله کلماتی که قرار است مروری داشته باشند بر احوال این سایت در یک سالی که گذشت …
در آستانه ی اول آذر ماه که اولین سالگرد فعالیت “ارکین نیوز” به شکل سایت می باشد ، این قلم بر آن داشت سطوری را در این باب تنظیم کند.
اول آذر۹۳ از آن روی در اذهان آق قلایی ماندگار شد که “ارکین نیوز” که از سال ها قبل اخبار ترکمن صحرا را در فضای مجازی منتشر می کرد به عنوان اولین پایگاه خبری – تحلیلی این شهرستان در قالب سایت آغاز به کار نمود تا فضایی بزرگ و جدید برای انتشار اخبار آق قلا به دور از شایعات و ثبت درد دل همشهریان و انتقاد منتقدان و تحلیل نویسندگان شکل بگیرد.
گروه مدیریتی این سایت در سالی که گذشت سعی بر آن داشت که که علاوه بر انتشار اخبار رسمی شهرستان به موضوعات پیرامون منطقه نیز با نگاهی تحلیلی توجه کرده و نقدهایی منصفانه برای برخی اقدامات داشته باشد و رسالت خود را نه تنها در انتشار اخبار بلکه در تولید خبر قرار دهد که سال ها بود جای خالی آن را در شهرستان احساس می کردیم.
انتشار اخبار رسمی مرتبط با شهرستان به نقل از خبرگزاری های معتبر و گاها تهیه ی خبر و گزارش اختصاصی و حضوری توسط اعضای سایت و تنظیم تصاویر برای گزارش های تصویری از جمله مواردی بود که در طول سال برای اطلاع رسانی همشهریان مد نظر قرار گرفت.
در این میان مدیریت سایت با راه اندازی نظرسنجی و تغییر رویکرد در نظرات کاربران و انتشار مشکلات ارسالی به سایت از طریق کاربران سعی بر آن داشت که ارتباطی نزدیک با کاربران برقرار کرده و بلندگوی رسای مردم در جهت انعکاس دیدگاه آن ها باشد.
از دیگر بخش های سایت که در طول این سال احساس نیاز می شد تا آستین بالا زده شود و چهره های مختلف شهرستان را اعم از چهره های علمی،هنری،ورزشی و مدیریتی را به کاربران معرفی کند همان بخش مصاحبه با افراد شاخص بود که علی رغم زمان زیادی که برای تنظیم هر مصاحبه لازم داشت سعی می شد که هر ماه حداقل یک مصاحبه با اشخاص تاثیر گذار شهرستان در سایت درج شود که معمولا این قسمت هم با استقبال بی نظیر کاربران همراه می شد.
افزایش پهنای باند و ثبت دامنه های مشابه و طراحی و تعویض به موقع قالب و لوگوی سایت و طراحی لوگوهای مناسبتی هم از دیگر اقدامات فنی سایت در این مدت بود.
بالاخره این سایت با کم ترین امکانات تلاش کرده است که در این مدت خواسته های کاربران محترم را برآورده کرده و همیشه رهنمودهای همشهریان را در جهت پیشبرد اهداف مورد استفاده قرار دهد تا به ایامی امید داشته باشیم که بتوان با یاری این عزیزان سطح فعالیت این مرکز را گسترده تر کرد تا نه تنها در فضای مجازی بلکه در دنیای واقعی اطلاع رسانی و مطبوعات هم بتوان خدماتی در خور شایسته برای آق قلا،ترکمن صحرا و گلستان ارائه کرد.

اگر بخواهیم نگاهی به کارنامه ی این سایت بیاندازیم شاید ورود در بحث ها توسط اشخاص بزرگی که در همین اواخر نیز حضورشان در سایت مایه ی افتخار برای این رسانه ی شهرستانی بوده است می تواند نوید موفقیت نسبی را در این مدت اندک دهد ولی خود واقفیم که هنوز کم نیستند اشکالاتی که نیاز به گوشزد کردن عزیزان دارند.
از این رو بر خود وظیفه می دانستیم که از زحمات عزیزانی که در اداره و رونق هر چه بهتر رسانه ی مستقل و خصوصی شهرستان در این مدت تلاش کرده اند تشکر نموده و دست خود را در جهت یاری گرفتن از کاربران محترم دراز کرده و برای تدوین برنامه ی سال های آینده از محضرشان نکته ها بیاموزیم.”

والسلام و علیکم و رحمت ا…
تانی کاظمی پور

 • مصطفی - 2015-11-21 در 8:59 ق.ظ

  تبریک میگم یکسالگی سایت رو و از زحماتتون تشکر میکنم

  @باسلام و تشکر از لطفتون
  تانی کاظمی/مدیریت سایت ارکین

 • Ayratin - 2015-11-21 در 12:14 ب.ظ

  سلام
  جناب آقاب کاظمی پور تبریک میگویم ، از اینکه ارکین نیوز بعنوان سایت خبری از شهرستان آق قلا شناخته میشود بخودم و همشهریانم نیز تبریک میگویم . ان شاءا… در راهی که در پیش گرفتید موفق و پیروز و پاینده باشید. هستند کسانیکه خودشان را شهروند آق قلایی میدانند و مدیریت سایتهایی را در اختیار دارند اما از ده خبری که در سایتشان میگذارند متاسفانه یکیش هم از آق قلا نیست شاید این افراد روزهای آغازین سایتشان یادشان رفته است که نسبت به اخبار شهرشان بی تفاوت ( کم اهمیت) نشان میدهند اما حافظه تاریخی مردم عزیزمان رفتارهای آنها را خوب بیاد دارند و فراموش نخواهند کرد که در اعلام بخشدار مرکزی آق قلا بعد از گذشت ۵ روز آنهم بخاطر اینکه شورای محترم شهرستان آق قلا انتخاب بخشداری را به آقای بخشدار تبریک گفتند و متاسفانه این آگهی تبریک انتخاب بخشدار را به سایت ایشان دادند مجبور شدند که این خبر را درج نمایند.
  مردم عزیز شهرستان آق قلا اینرا نیز فراموش نکرده اند که سایت ارکین نیوز اولین سایتی بود که این خبر را درج کرد .

  @با سلام و تشکر از شما جهت ارسال پیام تبریک برای سایت ارکین نیوز
  این سایت سعی می کند در اولین فرصت اخبار شهرستان و استان را انعکاس دهد و این امر با یاری شما کاربران عزیز و بزرگوار انجام خواهد شد….

 • دادجان - 2015-11-21 در 4:31 ب.ظ

  باعرض سلام وخسته نباشیدبه دست اندرکاران سایت ارکین نیوزبخصوص تانی کاظمی پور.ضمن تبریک یکسالگی این سایت آرزوی موفقیت وتداوم آنرا دارم.

  @باسلام و تشکر از لطفتون….
  مدیریت سایت ارکین نیوز

 • کاظم محمدی ثانی - 2015-11-21 در 7:32 ب.ظ

  با سلام-قطعا همین بوده و هست-ارکین نیوز همیشه با کادر مجرب همیشه در انعکاس رخدادها بهترین بوده و هست- از طرف جامعه سیستانی های گلستان از زحمات تک تک شما عزیزان تشکر میکنم

  @ممنون از لطفتون….
  پایدارباشید…..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست