• تاریخ: 2015-12-20
  • شناسه خبر: 12029
  • 462 بازدید

ارتقای سطح حمل و نقل عمومی تأثیر مستقیم بر امنیت شهروندان دارد/ملاک در برگزاری انتخابات قانون است

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت: ملاک در برگزاری انتخابات قانون است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، مراسم ویژه گرامیداشت هفته حمل و نقل صبح امروز شنبه ۲۸ آذر ماه با حضور مهندس مرگدری معاون استاندا ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت: ملاک در برگزاری انتخابات قانون است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، مراسم ویژه گرامیداشت هفته حمل و نقل صبح امروز شنبه ۲۸ آذر ماه با حضور مهندس مرگدری معاون استاندار،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا، مدیران کل ادارات استانی ودست‌اندرکاران حوزه حمل و نقل شهرستان در محل هتل آلتین صحرای شهر آق قلا برگزار شد.

الیاس هیوه چی در این مراسم ضمن تبریک روز حمل و نقل به همه دست‌اندرکاران و رانندگان، اظهار کرد: شهرستانی که دارای جمعیتی بالغ‌بر ۱۳۰ هزار نفر و هم‌جوار با مرکز استان است باید دارای حمل و نقل مناسب، پویا و روان و باکیفیت مناسب باشد و با توجه به نوع بافت اجتماعی و رفت آمد مردم این شهرستان به مرکزباید به این بخش توجه خاصی داشت.

هیوه چی ابراز کرد: ارتقای سطح حمل و نقل عمومی تأثیر مستقیم بر امنیت و احساس امنیت در تردد شهروندان می‌گذارد و مسئولان این شهرستان مشکلات و دغدغه های حوزه حمل و نقل و وضعیت شغلی رانندگان و دست‌اندرکاران این حوزه را به صورت مستمرپیگیر می شوند.

وی با اشاره به اینکه هفتم اسفند ماه سال‌جاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به‌صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود،گفت: از مهمترین آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی، مردمی بودن نظام و نقش تعیین کننده آنان در تعیین سرنوشت کشور بوده که طی سال‌های اخیر همواره شاهد تجلی این آرمان در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در انتخابات‌های متعدد بوده‌ایم.

این مقام مسئول برگزاری انتخابات پرشور، سالم و قانونمند در شهرستان را وظیفه اصلی مجریان انتخابات دانست و افزود: با مشارکت گسترده و آگاهانه مردم زمینه برگزاری انتخاباتی باشکوه و در شأن نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان نماد مردم‌سالاری دینی در اسفند سال‌جاری محقق خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا حضور حداکثری مردم را در انتخابات حائز اهمیت بیان کرد و تصریح کرد: باید در برگزاری انتخابات هر قدمی را که بر می‌داریم در جهت قانون باشد.
1450518113_img_5286
1450518098_img_5345

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست