• تاریخ: 2015-09-08
  • شناسه خبر: 7929
  • 710 بازدید

ادارات آق قلا هم با فراخوان کمپین قلعه سفید همگام شدند

ارکین نیوز – فراخوان مردمی پاکسازی خیابان خرمشهر که با شعار امروز پاک ، فردای سالم توسط کمپین مجازی قلعه سفید در فضای تلگرام مطرح شد ، با استقبال ادارات شهرستان آق قلا قرار گرفت و در جهت حمایت از این حرکت جوانان در راستا ...

ارکین نیوز – فراخوان مردمی پاکسازی خیابان خرمشهر که با شعار امروز پاک ، فردای سالم توسط کمپین مجازی قلعه سفید در فضای تلگرام مطرح شد ، با استقبال ادارات شهرستان آق قلا قرار گرفت و در جهت حمایت از این حرکت جوانان در راستای حفظ محیط زیست جلسه ای با حضور تعدادی از اعضا در دفتر فرماندار و با حضور قجری معاون فرماندار و کاظمی پور مشاور فرماندار در امور جوانان برگزار گردید.
در این جلسه قجری معاون فرماندار آق قلا گفت: حمایت از فعالیت دواطلبانه جوانان در امور عام المنفعه و مشارکت خودجوش و نهادمند آنان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی رویکرد اصلی و محوری دولت تدبیر و امید است.
وی اضافه کرد: حرکت خودجوش و دواطلبانه تعدادی از جوانان آق قلا جهت پاکسازی محیط و فضای شهری اقدامی در خور و قابل تحسین بوده و موجب امیدواری مسئولین شهرستان است.
قجری افزود: امیدوارم شاهد گسترش این حرکت های دواطلبانه و مردمی در قالب تشکیل سازمان های مردم نهاد تخصصی در بخش های مختلف همچون حفظ میراث فرهنگی ، توسعه گردشگری ، حفظ محیط زیست ، پیشگیری از اعتیاد و غیره باشیم.
تانی کاظمی پور مشاور فرماندارآق قلا در امور جوانان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حرکت خودجوش این تشکل نوپا اظهار داشت : حوزه مشاوران جوان فرمانداری با حمایت ویژه هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا ، آماده همکاری با تشکل های مردم نهاد جهت اجرای برنامه های مختلف با جوانان است .
گفتنی است در این جلسه مقرر گردید جهت اجرای طرح پاکسازی خیابان خرمشهر ، اداره ورزش و جوانان ، نیروی انتظامی ،کانون جوانان هلال احمر ، شهرداری آق قلا و اداره محیط زیست با این تشکل همکاری نمایند.
IMG_2015090853256
————
IMG_2015090825872

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست