• تاریخ: 2016-11-17
  • شناسه خبر: 21409
  • 494 بازدید

آیین معارفه “مهدی صفایی” مشاور جوان استاندار گلستان و تکریم علی نصیبی مشاور پیشین برگزار شد

ارکین نیوز-آیین معارفه “مهدی صفایی” مشاور جوان استاندار و تکریم علی نصیبی مشاور پیشین این حوزه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد. “علی اصغر طهماسبی” در این آیین طی سخنانی گف ...

ارکین نیوز-آیین معارفه “مهدی صفایی” مشاور جوان استاندار و تکریم علی نصیبی مشاور پیشین این حوزه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.

“علی اصغر طهماسبی” در این آیین طی سخنانی گفت: استفاده از نیروی جوان در عرصه های مختلف یــکی از سیاستهای کلی دولت تدبیر و امید است و ما در استان گلستان تا به امروز در این راستا توجه ویژه ای به این حوزه داشته ایم.

وی اظهار کرد: از تمامی جوانان فعال در حوزه مشاوران جوان بویژه آقای نصیبی مشاور جوان پیشین استاندار که با انگیزه خود تمامی کاستی ها را تحمل و کارهای این حوزه را با قدرت پیش بردند، تشکر می کنم و امیدوارم آقای صفایی در ادامه این راه موفق باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در بخش دیگری از سخنانش گفت: چیزی که امروز جامعه ما را ملتهب می کند بداخلاقی ها و توسعه نیافتگی در برخی از حوزه ها است.

وی با اشاره به موضوع تریبون های دانشجویی گفت: ما که علم غیب نداریم فلان دانشجو یا سخنران بعد از قرار گرفتن پشت تریبون، چه ادبیاتی بکار خواهد برد و چه به زبان خواهند آورد، قطعاً در بوجود آمدن چنین فضایی مسئولان برگزار کننده و مجوز دهندگان آن مقصرند که قبل از دادن مجوز مراسم، برگزار کنندگان آنرا را به درستی توجیه نمی کنند.

طهماسبی بیان کرد: مسئولین استان و استانداری، گذشتن از خطوط قرمز نظام را بر نمی تابند و هر شخصی که با سخنرانی و یا قلمش به خطوط قرمز نظام تعرض نماید، قطعاً از اصول خارج شده و باید منتظر برخورد دستگاههای نظارتی و قضایی باشد.

وی خاطرنشان کرد: اینگونه هنجارشکنی ها مورد تأیید هیچکس نیست و خود ما مدعی برخورد خواهیم شد.

طهماسبی اضافه کرد: بی قانونی از هر طرفی که باشد محکوم است، ضمن اینکه افراد غیر دانشجو هم نباید با ورود به فضای دانشگاه رفتار تحریک آمیز داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر قانون مدار بودن افراد و تشکل های سیاسی گفت: همه وظیفه داریم در فضایی آرام و به دور از تنش، فعالیت کنیم و آرامش را به فضای جامعه و دانشگاهها بازگردانیم.

وی ادامه داد: بازگرداندن امید به جامعه و بازگرداندن آرامش به فضای دانشگاهها از جمله شعارهای دولت تدبیر و امید بود که ما به آن اهتمام داشتیم اما امروز متأسفانه عده ای هر چه دلشان خواست در سایت ها می نویسند و از توهین به شخصیت های بزرگ نظام و نماینده ولی فقیه ابایی ندارند.

طهماسبی با اشاره به توهین های اخیر در برخی از سایت ها و فضای مجازی به نماینده محترم ولی فقیه استان، گفت: قبلا هم گفته بودیم که فعالیت سایت های بدون مجوز باید محدود شود اما متأسفانه تا کنون هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان یادآور شد: آنچه که این روزها در محتوای برخی از سایتهای غیر مجاز به چشم می خورد، ما را به یاد شب نامه های دهه شصت می اندازد/سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست