• تاریخ: 2017-05-31
  • شناسه خبر: 22958
  • 374 بازدید

آق‌قلا، کلاله،گرگان و آزادشهر میزبان جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان

ارکین نیوز- رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با همت خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، ۴ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان در استان گلستان برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی دادگست ...

ارکین نیوز- رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با همت خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، ۴ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان در استان گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در جلسه ستاد دیه استان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان امسال، جشن گلریزان در شهرهای گرگان، آق قلا، آزادشهر و کلاله با حضور خیران برگزار می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: آزادشهر ۱۶ خرداد، آق‌قلا ۱۷ خرداد ، گرگان ۲۱ خرداد و کلاله ۲۹ خرداد میزبان جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد هستند.

وی همچنین از فراهم شدن مقدمات آزادی ۳۰ زندانی دیون مالی غیرعمد در جلسه امروز ستاد دیه استان خبر داد و گفت : بدهی این افراد یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود که ۶۷۰ میلیون تومان آن را طلبکاران بخشیدند و ۷۳۰ میلیون تومان بقیه این بدهی نیز از اعتبارات ستاد دیه تامین شد.

هاشمیان افزود: با آزاد شدن این افراد شمار زندانیان جرائم غیرعمد استان که از ابتدای امسال تاکنون آزاد شده‎اند به ۵۰ نفر می‌رسد.

رئیس‌کل دادگستری گلستان با بیان این که بیش از ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد همچنان در زندان‌های استان چشم به راه کمک خیران برای آزادی هستند گفت: امیدواریم با کمک خیران در جشن‎های گلریزان، تعدادی از این افراد آزاد شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست