• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10461
  • 482 بازدید

آغاز عملیات اجرایی بندر خواجه نفس گمیشان از ۱۵ آذرماه امسال

ارکین نیوز-مرگدری معاون هماهنگی و اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استان با ضمیر فرماندار گمیشان در نشستی در محل فرمانداری در خصوص پتانسیل ها و ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان به بحث وتبادل نظر پرداختند. معاون هماهنگی و امورا ...

ارکین نیوز-مرگدری معاون هماهنگی و اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استان با ضمیر فرماندار گمیشان در نشستی در محل فرمانداری در خصوص پتانسیل ها و ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان به بحث وتبادل نظر پرداختند.

معاون هماهنگی و اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استان در این نشست با اشاره به پتانسیل ها وظرفیت های گمیشان ،گفت:با توجه به پتانسیل های بسیار خوب گمیشان برنامه های دولت در این شهرستان در راستای ایجاد اشتغال ،توجه ویژه به استقرار صنعت و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در گمیشان است.

وی در ادامه از شروع عملیات اجرایی پروژه بندر خواجه نفس از ۱۵ آذرماه امسال خبر داد و افزود:در این فاز ایجاد سوله های اداری و اجرایی،لایروبی،نصب موج شکن و ساخت اسکله انجام خواهد شد.

به گزارش فرمانداری گمیشان،مرگدری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقرار صنعت GTPP در شمال گمیشان ،گفت:صنعتGTPP تبدیل گاز به پلی پروبلن،بنزین،گاز LPG و گرانول و همچنین GTLتبدیل گاز به گاز مایع است که مطالعات مقدماتی و مکان یابی آن انجام شده است.

در ادامه فرماندار گمیشان نیز ضمن تقدیر از توجهات دولت به شهرستان ،اظهار داشت:با توسعه سایت میگوی گمیشان،راه اندازی بندرخواجه نفس ، کارخانه GTPP و همچنین استقرار صنعت پرورش ماهیان خاویاری در این شهرستان قطعاً اشتغال پایداری در منطقه انجام و گمیشان به قطب اقتصادی تبدیل خواهد شد.

گفتنی است در این نشست مدیر عامل شرکت توسعه بندر خواجه نفس و رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیز حضور داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست