• تاریخ: 2016-01-02
  • شناسه خبر: 12667
  • 328 بازدید

آغاز به کار فرودگاه کلاله منوط به برداشتن تحریمهاست

ارکین نیوز – میری مدیرکل فرودگاههای استان گفت:امیدواریم با توافقات صورت گرفته و پس از برداشتن تحریم ها بتوانیم ضمن تقویت فرودگاه گرگان پروازهای فرودگاه کلاله را نیز آغاز کنیم. نصرت برزگر فرماندار کلاله در دیدار با ...

ارکین نیوز – میری مدیرکل فرودگاههای استان گفت:امیدواریم با توافقات صورت گرفته و پس از برداشتن تحریم ها بتوانیم ضمن تقویت فرودگاه گرگان پروازهای فرودگاه کلاله را نیز آغاز کنیم.

نصرت برزگر فرماندار کلاله در دیدار با امیری مدیرکل فرودگاه های استان با اشاره به آمادگی فرودگاه و مجموعه شهرستانهای شرق استان برای برقراری پروازهای فرودگاه کلاله، گفت : فرودگاه کلاله از هر لحاظی آمادگی برقراری پرواز را دارد.

وی در این دیدار به مذاکرات صورت گرفته با شرکت های چارتر کننده نیز اشاره کرد و گفت : در ابتدا توافقات خوبی با شرکت چارکننده هواپیما صورت گرفت که نهایتا به دلیل بروز برخی تنگناها و تعهدات این تفاهم صورت نگرفت .

در این دیدار که در دفتر کار فرماندار صورت گرفت امیری مدیرکل و صادقی معاون فرودگاه های استان با اعلام آمادگی اداره کل فرودگاه های استان و کشور در برقراری پرواز اعلام کرد : صنعت هواپیمایی کشور با مشکلات عدیده ای در زمینه تعداد ایرلاین ها و قطعات یدکی مواجه است که این مسئله مشکلات زیادی را در ارائه خدمات مناسب به مردم پدید آورده و امیدواریم با توافقات صورت گرفته و پس از برداشتن تحریم ها بتوانیم ضمن تقویت فرودگاه گرگان پروازهای فرودگاه کلاله را نیز آغاز کنیم.

امیری در ادامه با اشاره به تجهیزات کامل فرودگاه گفت: در سال های گذشته و با همت های مسئولین فرودگاه با اعتباری قریب به ۱۰ میلیارد به تمامی امکانات فرودگاهیی مجهز شد و این تجهیزات متعلق به فرودگاه کلاله است و احدی حق جابجایی کوچکترین وسیله ای از این مکان را ندارد.

صادقی معاون مدیرکل و سرپرست فرودگاه کلاله نیز با ارائه گزارشی از وضعیت فرودگاه کلاله و تجهیزات موجود گفت: این فرودگاه با پرسنل تمام وقت و استقرار نیروهای امنیتی و ایستگاه هواشناسی فرودگاهی مجهز، شرایط کامل برای برای ایجاد پرواز را دارد .
اترک

  • آق قلایی - 2016-01-04 در 11:59 ق.ظ

    با راه اندازی و اجرای دوباره پروازها در این فرودگاه کمک شایانی در ناوبری وحمل ونقل در شرق استان میشود که برای راه اندازی این فرودگاه هزینهای زیادی صرف شده تا از این هزینه های صرف شده به نحو احسنت استفاده کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست