• تاریخ: 2015-07-28
  • شناسه خبر: 6662
  • 1,654 بازدید

آزمون تأمین نیروی انسانی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ برگزار گردید

ارکین نیوز- رحمت ا…میرزاعلی:آزمون تامین نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های حمل ونقل ریلی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (استان گلستان) در محل دانشگاه گلستان گرگان برگزار گردید . مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ در حاشیه این ...

ارکین نیوز- رحمت ا…میرزاعلی:آزمون تامین نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های حمل ونقل ریلی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (استان گلستان) در محل دانشگاه گلستان گرگان برگزار گردید .

مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ در حاشیه این آزمون گفت : تعداد نفرات شرکت کننده در این آزمون ۱۱۰۰ بوده که در نهایت از این تعداد شرکت کننده تعداد ۸۶ نفر انتخاب و جذب خواهند شد.

محمد رضا قربانی ادامه داد : نفراتی که در این آزمون به رقابت پرداختند تقریبا از نظر شرایط فیزیکی بدنی و جسمانی آمادگی لازم را برای شغلهای لکوموتیوران – متصدی ترافیک – سوزنبان را دارا بوده اند.

وی افزود: یکی از شروط دیگری که دراین دوره از رقابت ، علاوه بر کسب حدونصاب نمره کتبی حائز اهمیت است از لحاظ فیزیکی و بدنی هم قابلیت کار در این شغلهارا باید داشته باشند تا در آینده توسعه و پیشرفت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاثیر گزار و سرلوحه خود قرار بدهند .

قربانی در خصوص اعلام نتایج این آزمون گفت: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون به میزان ۵/۲ برابر مورد نیاز برای هر یک از مشاغل، در تاریخ ۱۷/۵/۹۴ جهت مصاحبه و گزینش از طریق اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ و سایت شرکت دانش پژوهان حمل و نقل ریلی که شرکت پیمانکار برگزارکننده این ازمون است اعلام خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست