• تاریخ: 2017-01-19
  • شناسه خبر: 22034
  • 350 بازدید

آخر هفته سرد و بارانی در گلستان

ارکین نیوز- هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که از اواخر وقت امروز پنجشنبه و با ورود سامانه سرد بارشی به استان تا اواسط هفته آینده این خطه شمالی تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت. به گزارش خبرنگار ایرنا هم اکنون سامانه جوی در حال ...

ارکین نیوز- هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که از اواخر وقت امروز پنجشنبه و با ورود سامانه سرد بارشی به استان تا اواسط هفته آینده این خطه شمالی تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا هم اکنون سامانه جوی در حال ورود به گلستان است که طی ساعات آینده موجب افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده در نواحی کوهستانی خواهد شد.

بر پایه این گزارش از عصر پنجشنبه امواج اصلی این سامانه به گلستان خواهد رسید که باعث کاهش نسبی دما، افزایش ابر و بارندگی پراکنده و در نواحی کوهستانی بارش پراکنده برف، گاهی وزش باد نسبتا شدید و در پاره ای نقاط تراکم مه می شود اما این سامانه جمعه شب از فراز استان عبور خواهد کرد.

این گزارش حاکیست سامانه دیگری از ظهر یکشنبه هفته آینده به تدریج وارد گلستان شده که موجب افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید، بارندگی، در نواحی کوهستانی ریزش برف خواهد شد، همچنین کاهش قابل ملاحظه دما به میزان ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد را شاهد خواهیم بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست