• تاریخ: 2018-12-28
  • شناسه خبر: 27665
  • 139 بازدید

۸۱ راس اسب در هفته ششم مسابقات کورس پاییزه گنبد رقابت کردند

ارکین نیوز-هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۸۱ راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. خیل مشتاقان این رشته ورزشی در دور اول شاهد رق ...

ارکین نیوز-هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۸۱ راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

خیل مشتاقان این رشته ورزشی در دور اول شاهد رقابت اسب های بیش از سه سال ترکمن هندیکاپ کلاس ۳ بودند که با آغاز رقابت و در پیچ اول میدان، سوارکار یک اسب سرنگون و با حضور تیم های امدادی مشخص شد صدمه چندانی به سوارکار وارد نشده است.

در این کورس اسب زلیخا سیاه پوش توانست مقام اول را از آن خود نماید و پس از او نیز اسب های آریا گز و آی سو سرمدی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم ۲ ساله های تروبرد کلاس maiden وارد میدان شدند که در پایان مجیک لایتینگ زودتر از دیگر رقبا از خط پایان گذشت و اسب برتر میدان شد و اسب های رای خان و هج دنسر نیز رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند.

اسب های بیش از سه سال دوخون هندیکاپ کلاس ۴ در دور سوم حاضر شدند که در یک کورس تنگاتنگ سامین توانست با پیشی گرفتن از دیگر اسب ها در جایگاه نخست قرار گیرد و اسب های سوخو و یاشار ۲ نیز به عنوان اسب های دوم و سوم معرفی شدند.

چهارمین دور از هفته ششم بین اسب های بیش از ۳ سال دوخون هندیکاپ کلاس ۶ برگزار شد که در نهایت با برتری گلد لیدی به عنوان اسب اول و رسیدن اسب های گل آی نور و ملوان به جایگاه های دوم و سوم پایان یافت.

در دور پنجم نیز اسب های بیش از سه سال دوخون هندیکاپ کلاس ۳ باهم رقابت کردند که ماه مارال توانست در کورسی نزدیک مقام اول را به دست آورد و در ادامه نیز بابوی و شمیم جایگاه های دوم و سوم را کسب کردند.

دور ششم مختص اسب های تروبرد بیش از سه سال هندیکاپ کلاس ۵ بود که تاوانتیا سریعتر از دیگر اسب های شرکت کننده به خط پایان رسید و اول شد و استارنینگ و المنار هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

تماشاگران در دور پایانی شاهد کورس اسب های دوخون ۲ ساله کلاس maiden بودند که در نهایت وولکان قهرمان این دور شد و ام پایرکو و توقای نیز به کسب مقام های دوم و سوم بسنده کردند.

در پایان این هفته از مسابقات یک میلیارد و ۵۵ میلیون ریال به مالکان اسب های برتر تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست