• تاریخ: 2018-04-21
  • شناسه خبر: 25935
  • 137 بازدید

۶۲ اسب در هفته پنجم کورس بهاره گنبد کاووس رقابت کردند

ارکین نیوز- هفته پنجم مسابقه اسب دوانی کورس بهاره گنبدکاووس با رقابت ۶۲ راس در هفت دور گوناگون عصر امروز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. رقابت های این هفته در هوای دلپذیر بهاری به مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر ...

ارکین نیوز- هفته پنجم مسابقه اسب دوانی کورس بهاره گنبدکاووس با رقابت ۶۲ راس در هفت دور گوناگون عصر امروز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

رقابت های این هفته در هوای دلپذیر بهاری به مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار و در کورس نخست اسب های ترکمن سه تا ۴ ساله ۰ تا ۲۴ تا ۳۰ امتیاز باهم رقابت کردند که اسب دل آرا۳ به مقام نخست رسید و اسب های مردانه رحمتی و خان بولگ رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

دور دوم به رقابت اسب های تروبرد سه تا هفت ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز اختصاص داشت که در پایان ای پی ایندی به مقام نخست این دور رسید و اسب های ریگان و رد شدو به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور سوم اسب های تروبرد ۴ و ۷ سال هندیکاپ به میدان آمدند که اسب کاررا توانست اسب های دیگر را پشت سر بگذارد و مقام نخست را به خود اختصاص دهد و اسب های ایلوسیو و پانامرا هم به ترتیب عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند.

این گزارش حاکیست؛ رقابت اسب های دوخون با ۴ تا ۵ سال سن، هندیکاپ در دور چهارم از هفته پنجم کورس بهاره گنبدکاووس برگزار شد که در پایان این کورس اسب پیر بابا مقام نخست را بدست آورد و اسب های عالم ناب و ویمتو دوم و سوم شدند.

همچنین اسب مستردن قهرمان کورس پنجم این رقابت ها در میان اسب های تروبرد ۳ تا ۴ ساله با ۸ تا ۱۴ امتیاز شد و در پی او اسب های هج پرنس و رسپکتیبل به ترتیب دوم و سوم شدند.

ششمین دور از هفته پنجم مسابقه اسب دوانی کورس بهاره گنبدکاووس نیز بین اسب های دوخون سه تا شش ساله دارای ۲۴ تا ۳۴ امتیاز برگزار شد که در آن اسب لندی مقام نخست را از آن خود کرد و اسب های سامرسا و بای بای گلد به ترتیب دوم و سوم شدند.

در آخرین دور نیز اسب های نژاد دوخون سه تا پنج سال دارای ۱۲ تا ۱۴ امتیاز باهم به رقابت پرداختند که در نهایت اسب گیورگی مقام قهرمانی را از آن خود کرد و پس از آن به ترتیب اسب های بادیگارد و فریدا از خط پایان گذشتند.

در پایان رقابت های این هفته یک میلیارد و ۷۹ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست