• تاریخ: 2019-08-06
  • شناسه خبر: 28845
  • 104 بازدید

۵ مصدوم در حادثه برخورد سمند با مغازه کبابی در گنبدکاووس

ارکین نیوز-در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با مغازه کبابی در گنبدکاووس تعداد پنج نفر از شهروندان گنبدی مصدوم شدند. تصادفات رانندگی در کشورمان سال‌هاست که به یکی از مهم‌ترین عوامل آسیب‌دیدگی، جراحت و حتی مرگ تبد ...

ارکین نیوز-در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با مغازه کبابی در گنبدکاووس تعداد پنج نفر از شهروندان گنبدی مصدوم شدند.

تصادفات رانندگی در کشورمان سال‌هاست که به یکی از مهم‌ترین عوامل آسیب‌دیدگی، جراحت و حتی مرگ تبدیل شده و به عنوان یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌ها در سطح جامعه تبدیل شده است. هرچند عمده این تصادفات در جاده‌های بین شهری رخ می‌دهد اما بی‌دقتی، حواس‌پرتی و عدم مهارت لازم برای کنترل خودرو در مواقع بحرانی از جمله عواملی است که باعث شده در درون‌شهر و در خیابان‌های سطح شهر نیز با برخی مشکلات جدی در این حوزه رو به رو شده و بعضا تلفات سنگینی را بر جای بگذارد.

در شهر گنبدکاووس نیز در اثر بی‌دقتی و عدم توان کنترل وسیله نقلیه، راننده خودروی سواری سمند در خیابان «یاس» واقع در محله «چای‌بوئی» این شهر پس از آنکه کنترل خودرو را از دست می‌دهد با ورود به پیاده‌رو با مغازه کبابی برخورد کرده و موجب مصدومیت چندین نفر در این حادثه می‌شود.

در این حادثه که در دقایق اولیه موجب سر و صدای بسیار زیاد و البته ایجاد ترس و واهمه در اهالی محل کرده بود، دو نفر از شاگردان مشغول به کار در مغازه کبابی به همراه دو نفر راکب موتورسیکلت و یک کودک حاضر در پیاده‌رو دچار مصدومیت و مجروحیت شدند که با حضور اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

گفتنی است با تلاش تیم درمانی اورژانس و بیمارستان «شهید مطهری» گنبدکاووس در حال حاضر وضعیت عمومی مصدومان این حادثه طبیعی گزارش شده و خطر جانی این افراد را تهدید نمی‌کند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست