• تاریخ: 2019-01-25
  • شناسه خبر: 27997
  • 162 بازدید

۴۶ اسب در هفته سیزدهم مسابقات کورس گنبدکاووس رقابت کردند

ارکین نیوز- هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس عصر روز جمعه با شرکت ۴۶ راس اسب در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. در دور اول این هفته از مسابقات اسب ...

ارکین نیوز- هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس عصر روز جمعه با شرکت ۴۶ راس اسب در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در دور اول این هفته از مسابقات اسب‌های +سه سال ترکمن کلاس ۱ و ۲ باهم رقابت سختی داشتند و در پایان اسب آتا بیک با چابکسواری طاهر گوگ نژاد به مقام اول رسید و پس از او نیز اسب های غنج اسن و گزباشی با سوارکاری رامین قهرمانی و یوسف دهش به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب های دو ساله دوخون کلاس Maiden در دومین دور با هم رقابت کردند اسب نایکوئیست درحالی که آق اویلی بشگرد چابکسواری آن را برعهده داشت ،زودتر از دیگر اسب ها به خط پایان رسید و مقام های دوم و سومی نیز به ترتیب اسب های آرتان و لاولی شیروان با چابکسواری مهرداد خوجملی رامین آق آتابای رسید.
در دور سوم اسب های دو ساله دوخون هندیکاپ کلاس ۳ به میدان آمدند که آق اویلی بشگرد با اسب اورتگا به برتری رسید و اسب های تام لیدی و جان دی وان با چابکسواری رامین قهرمانی و کمال دلیجه عطا در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
چهارمین دور هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس گنبدکاووس مخصوص اسب های +سه سال دوخون کلاس ۲ بود که در همان ابتدا اسب آل مرد به دلیل کشیدگی نعل در ابتدای کورس دچار حادثه دررفتگی شد و از ادامه مسیر جا ماند؛ در این حادثه اتفاقی برای سوارکار نیفتاد.
در انتهای دور چهارم، عروس بندر با سوارکاری آق اویلی بشگرد در یک رقابت بسیار نزدیک اول شد و ستار مهرانی با اسب آلچی بای و رامین قهرمانی با اسب سای چلنج نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
اسب های +سه سال دوخون کلاس Maiden در دور پنجم باهم به رقابت پرداختند که اسب مامبو درحالی که کمال دلیجه عطا را بر روی خود داشت توانست با پیشی گرفتن از دیگر مدعیان زودتر از خط پایان عبور کند و به مقام نخست دست یابد، نادر صالح پور با اسب ساقه دوم شد و علیمحمد غراوی نیز با اسب فلای مقام سوم را به دست آورد.
رقابت در دور پایانی به اسب های + سه سال نژاد تروبرد هندیکاپ کلاس ۴ اختصاص داشت که قربان محمد اودک با اسب ویلسون توانست عنوان اولی را به خود اختصاص دهد و ستار مهرانی با اسب نفس و کمال دلیجه عطا با اسب جاهیل به عناوین دوم و سوم اکتفا کردند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ یک میلیارد و ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به مالکان اسب های برتر تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست