• تاریخ: 2018-07-03
  • شناسه خبر: 26608
  • 832 بازدید

“صابر کاظمی”ملی پوش والیبال،سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا شد

ارکین نیوز-“صابر کاظمی”،سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا شد. “امانگلدی ضمیر” فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا،”صابر کاظمی”بازیکن تیم ملی ...

ارکین نیوز-“صابر کاظمی”،سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا شد.

“امانگلدی ضمیر” فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا،”صابر کاظمی”بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان را به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر و صیانت از بهبود یافتگان در شهرستان آق قلا انتخاب کرد.

در سومین جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا از”صابر کاظمی”بازیکن بلند قامت تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی با حضور”امانگلدی ضمیر” فرماندار،ائمه جمعه و جماعات منطقه و اعضای شورای تامین تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،همچنین در این جلسه ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات این جوان ورزشکار اهل روستای قانقرمه بخش مرکزی شهرستان آق قلا،طی حکمی از سوی “امانگلدی ضمیر” فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر،”صابر کاظمی” بازیکن تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر شد.

فرماندار با اشاره به رویکرد شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر برای اجتماعی کردن امر مبارزه و پیشگیری از این بلای خانمانسوز،گفت:براین اساس استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله هنرمندان و ورزشکاران برای انجام اقدامات فرهنگی بسیار موثر است.

وی تصریح کرد:انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی از اولویت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد شهرستان آق قلا در جامعه و بالاخص نسل جوان است.

در حکم “صابر کاظمی”به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر و صیانت از بهبود یافتگان که از سوی فرماندار شهرستان آق قلا صادر شده،آمده است:سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بویژه امر مهم مبارزه با موادمخدر مدیون ایثارگری،فداکاری و جانفشانی دریادلانی است که مجدانه از مقام والای انسانی و این مرز و بوم پاسداری می نمایند.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آق قلا در این حکم خطاب به “کاظمی”افزود: نظر به شایستگی ها و نقش تاثیرگذاری جنابعالی بر جامعه و بویژه جوانان و خانواده ها،شما را به عنوان سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر و صیانت از بهبهود یافتگان انتخاب می کنم.

“ضمیر”در این حکم ابراز امیدواری کرده است با توجه به موضوع آسیب های اجتماعی اعتیاد،قدم های موثری در راستای اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر برداشته و اقدامات ماندگاری را در کارنامه خود ثبت نمایید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست