• تاریخ: 2018-04-23
  • شناسه خبر: 25955
  • 162 بازدید

دیدار استاندار گلستان با جانباز گمیشانی

ارکین نیوز-استاندار گلستان در سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز با ستار خاندانی یکی از جانبازان دفاع مقدس در شهرستان گمیشان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستا ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز با ستار خاندانی یکی از جانبازان دفاع مقدس در شهرستان گمیشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در این دیدار با اشاره به رشادت های رزمندگان دفاع مقدس که منجر به شهادت، جانبازی و اسارت آنان شد، تصریح کرد: ایثار و از خودگذشتگی جانبازان الگویی برای نسل جوان است و جوانان مومن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس باید در جهت اعتلای جمهوری اسلامی ایران در عرصه های علمی و فن آوری در جایگاه ممتاز جهانی قرار گیرند.

وی افزود: مسئولان سنت دیدار با خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان را باید سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند چراکه آرامش امروز ما ثمره رشادت ها و ایثار دیروز آنان است.

لازم به ذکر است ستار خاندانی در دوران دفاع مقدس و در منطقه عملیاتی سومار به درجه جانبازی نائل شد.

گفتنی است استاندار گلستان ضمن تقدیر از رشادت های این جانباز غیور دفاع مقدس، تکریم تمامی کسانی که در راه آبادانی، سازندگی و حفظ حریم ایران اسلامی گام برداشته اند را امری لازم دانست.

شایان ذکر است شهرستان گمیشان ۶۷ شهید گلگون کفن را در راه آرمان های دفاع مقدس و جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست