• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۷-۰۷
  • شناسه خبر: 29109
  • 117 بازدید

۱۵ کیلومتر از کانال ها و مسیر رودخانه های گرگانرود و قره سو لایروبی شده است

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از لایروبی ۱۵ کیلومتر از کانال ها و مسیر رودخانه های گرگانرود و قره سو در شهرستان آق قلا خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در حاشیه ...

1569744095_whatsapp-image-2019-09-29-at-11.19.291

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از لایروبی ۱۵ کیلومتر از کانال ها و مسیر رودخانه های گرگانرود و قره سو در شهرستان آق قلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در حاشیه بازدید از عملیات لایروبی رودخانه های قره سو و گرگانرود که عصر روز شنبه ششم مهر ماه انجام گردید،در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان،گفت:عملیات لایروبی مسیر رودخانه گرگانرود از پروژه های اولویت دار ستاد مدیریت بحران شهرستان آق قلا پس از سیلاب اخیر و تاکیدات”دکتر حق شناس”استاندار گلستان در سومین جلسه شورای اداری بوده که عملیات اجرایی لایروبی رودخانه و کانال های شهر آق قلا در دستور کار مسئولین دستگاههای اجرایی قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان آق قلا از لایروبی ۱۵ کیلومتر از مسیر رودخانه گرگانرود تاکنون خبر داد و افزود:۴۰ کیلومتر طول و ۴۵ متر عرض لایروبی رودخانه گرگانرود برای این پروژه تعریف شده است که در حال حاضر دو دستگاه بیل مکانیکی در محور شرق و غرب این رودخانه در محدوده یلمه خندان و شمال شهر آق قلا لایروبی را انجام می دهند،مسیر رودخانه گرگانرود و قره سو در جنوب شهر آق قلا،عملیات اجرایی آن به استعداد ۴ بیل مکانیکی از حدفاصل روستای آق قبر به سمت کمربندی شهر آق قلا به اتمام رسیده است.لایروبی مسیر این رودخانه و محمد آباد حدفاصل پل سه راهی میرزاعلی یلقی به استعداد ۲ دستگاه بیل مکانیکی نیز در حال انجام می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *