• تاریخ: 2018-06-21
  • شناسه خبر: 26495
  • 138 بازدید

 وزیر کشور: دولت برای حوزه اقتصادی برنامه دارد

ارکین نیوز-وزیر کشور با اشاره به برخی مشکلات و تنگناهای موجود گفت که دولت برای حوزه های مختلف بویژه اقتصادی برنامه دارد و ملت را رها نخواهد کرد. دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست گزارش وضعیت ‌اقتصادی استان گ ...

ارکین نیوز-وزیر کشور با اشاره به برخی مشکلات و تنگناهای موجود گفت که دولت برای حوزه های مختلف بویژه اقتصادی برنامه دارد و ملت را رها نخواهد کرد.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست گزارش وضعیت ‌اقتصادی استان گلستان با رویکرد اقتصاد ‌مقاومتی، ‌تولید و اشتغال اظهار کرد: دولت ثبات بازار را دنبال می کند و اجازه نمی دهد که دشمنان با تهدید و رجزخوانی تاثیراتی در کشور ایجاد کنند.

وی به تلاش دولت از ابتدای فروردین امسال تاکنون برای بهبود شرایط ارزی اشاره کرد و گفت: طی این مدت ارز زیادی وارد بازار شده و اقداماتی صورت گرفت اما برای نتیجه گرفتن باید کار بیشتری صورت گیرد.

وزیر کشور ابراز داشت: دشمن برای ضربه زدن به نظام در حوزه اقتصادی متمرکز شده است و برای مقاومت در برابر آن رویکرد اقتصاد مقاومتی را به شکل منسجم تری ادامه خواهیم داد.

رحمانی فضلی با بیان این که در دفاع از منافع کشورمان معامله نخواهیم کرد، گفت: برخی‌ افراد در داخل کشور به دنبال مذاکره بی‌قید و شرط هستند که باید از آنها سوال کرد این کار بر چه اساس و با کدام منطق انجام شود آن هم با دولتی که به تعهدات خود پایبند نیست.

وزیر کشور گفت: همیشه اعلام کرده ایم به ‌دنبال احقاق حق خود بوده و به عهدهای بین‌المللی وفادار هستیم ضمن اینکه از عزت و استقلال کشورمان دفاع می‌‌کنیم؛ آن ها می خواهند به شیوه و هدف خود با ما مذاکره کنند در حالیکه قابل اعتماد نیستند.

رحمانی فضلی ادامه داد: ترامپ می‌خواهد به شیوه خود دنیا را مدیریت کند؛ او دنبال فشار بیشتر است و یکی از ابزارهای ایالات متحده حقوق‌بشر است در حالیکه که خروج آمریکا از منشور حقوق بشر ثابت کرد فقط ادعا دارند و شعار می دهند.

وی تاکید کرد: امروز موقعیت جمهوری اسلامی با گذشته متفاوت بوده و ایران در همه زمینه ها رشد کرده است لذا تهدیدهای دشمن دیگر جواب نمی دهد.

وی بر اولویت قرار دادن رضایت مردم تاکید کرد و افزود: کینه صهیونیست، آمریکا، وهابیت و سلفی‌گری نسبت به ملت ایران زیاد است بنابراین وحدت و انسجام ملی را باید سرلوحه امور قرار دهیم.

وزیر کشور ظهر روز چهارشنبه ( ۳۰ خرداد) تا عصر روز پنج شنبه به منظور شرکت در جلسات اقتصادى، اجتماعى و امنیتى استان و بازدید از مناطق مرزى در گلستان خواهند بود. (ایرنا)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست