• تاریخ: 2015-12-02
  • شناسه خبر: 11298
  • 501 بازدید

 فرماندار آق قلا ؛ آخرت خود را به دنیای کسی نفروشیم

ارکین نیوز – شامگاه روز شنبه ۷ آذر ماه، نشست مشترک ستاد انتخابات شهرستانهای گرگان و آق قلا با حضور الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا، یحیی خاکی فرماندار مرکز استان، عتیقی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و ا ...

ارکین نیوز – شامگاه روز شنبه ۷ آذر ماه، نشست مشترک ستاد انتخابات شهرستانهای گرگان و آق قلا با حضور الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا، یحیی خاکی فرماندار مرکز استان، عتیقی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و اعضاء این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری گرگان برگزار شد.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت: مرجع همه ما قانون است و باید بر اساس آن رفتار کنیم.

الیاس هیوه چی در این نشست ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حساسیت انتخابات اظهار داشت:حساسیت مسئله انتخابات در بیانات رهبری که آراء مردم را حق الناس بیان فرموده اند مشخص است و این برای هر مسلمان معتقد،کاملا مشهود است که یک بار معنایی و مفهومی بزرگی دارد و این مسئولیت بر دوش ما نهاده شده است که خود را مقید نموده و در راستای صیانت و حفاظت از آراء ملت اهتمام ورزیم.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه ضمن اشاره به تاکیدات ریاست محترم جمهوری بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات افزود:ریاست محترم جمهور به برگزاری یک انتخابات پرشور، مشارکتی، شفاف و بی طرفانه تاکیدات فراوانی دارند به هر حال ایشان هم با توجه به حساسیت مسئله انتخابات،رهنمودهای لازم و تاکیدات مکرری داشته اند،همه ما که دست اندر کار امر انتخابات می باشیم در اجرای آن رعایت اصل بی طرفانه را سرلوحه کار خویش قرار داده ،آخرت خود را به دنیای کسی نفروشیم همانطوریکه بزرگان دینی ما فرموده اند: نادان ترین افراد کسانی هستند که برای دیگران به جهنم بروند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان آق قلا،قانون مداری، اخلاق، شرع و صداقت را سرلوحه کار این ستاد دانست و بیان داشت:همه ما باید فرمایشات مقام معظم رهبری ،تاکیدات ریاست محترم جمهوری و قانون مداری را در برگزاری یک انتخابات سالم مد نظر قرار دهیم،مرجع ما قانون است و باید براساس آن رفتار کنیم.این چیزی است که مردم هم از ما مجریان انتخابات انتظار دارند.

وی مجریان ،ناظرین و مردم را سه رکن اصلی انتخابات دانسته و تصریح کرد:در انتخابات سه رکن مجریان،ناظرین و مردم باید با هم متحد و درراستای یک انتخابات پرشوربا مشارکت حداکثری گام بردارند.دشمنان جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای میهن اسلامی چشم به این انتخابات دوخته اند که اما و اگرهایی را بتراشند و بسازند بنابراین هوشیارتر از همیشه ،با عمل به قانون و رفتار انتخاباتی معقول،برگ زرین دیگری از دولتمردان تدبیر و امید در تاریخ انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران رقم بزنیم.

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا تصریح کرد: مأموریت واحد و مشترک هیئت‌های نظارت و مجریان انتخابات‌، برگزاری انتخاباتی سالم، رقابتی و با حضور حداکثری مردم در جهت تحکیم وحدت ملی و اقتدار نظام و کشور است.

وی در پایان سخنان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی نظامی متکی بر آرای عمومی و رضایت مردم است گفت: خواست و اراده ملت برای استمرار حکومت امری ضروری و مشارکت گسترده آنان در انتخابات امنیت پایدار را برای نظام به همراه دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست