• تاریخ: 2019-06-15
  • شناسه خبر: 28586
  • 134 بازدید

امسال۳۸۰۰ زائر گلستانی عازم سرزمین وحی می‌شوند

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: ۳۸۰۰ زائر شیعه و سنی امسال از استان گلستان عازم سرزمین وحی می‌شوند و نخستین گروه از زائران شیعه و سنی گلستان ۲۴ تا ۲۵ تیر اعزام می‌شوند. سیدعلی میرقاسم پور ظهر امروز در جمع خب ...

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت: ۳۸۰۰ زائر شیعه و سنی امسال از استان گلستان عازم سرزمین وحی می‌شوند و نخستین گروه از زائران شیعه و سنی گلستان ۲۴ تا ۲۵ تیر اعزام می‌شوند.

سیدعلی میرقاسم پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعزام زائران از تیرماه امسال به حج اظهار داشت: نخستین گروه از زائران ایرانی حج تمتع امسال ۱۷ تیر و نخستین گروه از ۳۸۰۰ زائر شیعه و سنی استان گلستان ۲۴ تا ۲۵ تیر به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیر حج و زیارت استان گلستان افزود: امسال ۳ هزار و ۸۰۰ زائر در قالب ۲۶ کاروان از استان گلستان عازم سرزمین وحی می‌شوند که ۱۸ کاروان اهل سنت و هشت کاروان شیعه هستند.

وی با بیان اینکه از کل زائران گلستان ۱۳۶ نفر در قالب عوامل اجرایی و ۵ نفر به عنوان مدیر مجموعه هتل فعالیت دارند، گفت: همه زائران گلستان مدینه بعد هستند و با شرکت هواپیمایی ایران‌ایر از فرودگاه بین‌المللی گرگان به مقصد جده پرواز خواهند کرد و طول مدت سفر بین ۳۰ تا ۴۰ روز بستگی به نوع و درجه کاروان خواهد داشت.

میرقاسم پور افزود: با تعامل و هماهنگی خوبی که در بین ارگان‌ها در عملیات اعزام و پذیرش حجاج وجود دارد، امسال نیز شاهد ارائه سرویس مناسبی به زائران گلستانی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: تقاضای ما از خانواده‌ها این است که به تعداد کارت‌های تردد خودرو وارد محوطه فرودگاه کنند تا بتوانیم سرویس بهتری به حجاج ارائه دهیم/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست