• تاریخ: 2022-08-10
  • شناسه خبر: 31658
  • 168 بازدید

۲۰ پروژه ورزشی امسال در استان گلستان به بهره‌برداری می‌رسد

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از بهره‌برداری ۲۰ طرح ورزشی تا پایان سال جاری در سطح استان خبر داد.  قاسمعلی برزمینی عصر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: ...

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از بهره‌برداری ۲۰ طرح ورزشی تا پایان سال جاری در سطح استان خبر داد.

 قاسمعلی برزمینی عصر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: ما همواره در میادین ورزشی شاهد تلاش و کوشش خبرنگاران به منظور اطلاع رسانی و ارسال اخبار مسابقات و رخدادهای ورزشی به مردم هستیم و بخش زیادی از شور و نشاط این عرصه‌ها در جامعه به فعالیت اصحاب رسانه بازمی‌گردد.

برزمینی با تقدیر از پوشش مسابقات و فعالیت های ورزشی استان بیان کرد: پوشش اخبار ورزشکاران و قهرمانان از سوی رسانه ها و خبرنگاران به آنها برای تداوم راه قهرمانی و حضور در عرصه ورزش انگیزه بالایی می‌بخشد و فعالیت رسانه‌ها از این جهت نیز بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه به پروژه‌های نیمه تمام استان اشاره کرد و گفت: در سطح استان گلستان ۱۱۵ پروژه نیمه تمام وجود دارد و مصوبات سفر رئیس جمهور به گلستان ۲۱۸ میلیارد تومان است.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، ۲۰ پروژه از جمله خانه والیبال گنبدکاووس با اعتبار ۶ میلیارد تومان و چندین زمین فوتبال در شهرستانها تا پایان سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

برزمینی در خصوص آخرین وضعیت ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری شهرستان گرگان گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای این سالن پیش بینی شده که ۴۰ میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده و پیمانکار آن نیز به تازگی مشخص شده است.

وی در پایان گفت: این پروژه تا کنون ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدوارم در سال آینده و یا نهایتا در سال ۱۴۰۳ مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.