• تاریخ: 2018-09-16
  • شناسه خبر: 27055
  • 140 بازدید

گوهری:رفع کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش با جذب حق التدریسی ها

ارکین نیوز-مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش استان از طریق نیرو‌های حق التدریس رفع شد. احسان گوهری‌راد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان رامیان گفت: در ب ...

ارکین نیوز-مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش استان از طریق نیرو‌های حق التدریس رفع شد.

احسان گوهری‌راد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان رامیان گفت: در بخش نیروی انسانی کمبود‌هایی که در آموزش و پرورش شهرستان داشتیم، از طریق نیرو‌های حق‌التدریس، اضافه‌کاری و نیرو‌های رسمی و پیمانی و از طریق شیفت مخالفی که به مدارس ابتدایی داده شده، مشکل نیروی انسانی رفع شده است.

گوهری راد افزود: یکی از مشکلاتی که در شهرستان رامیان برای دانش‌آموزان به وجود آمده فضا‌های آموزشی است که در چند سال گذشته مدارس جدید ساخته و کانون فرهنگی و تربیتی نیز در این شهرستان احداث شده است.

وی ادامه داد: در برخی از روستا‌ها و شهر‌های زیرحوزه شهرستان رامیان مدارس تخریبی و بدون استحکام وجود دارد که آموزش و پرورش با کمک مردم و خیران مدرسه‌ساز آن‌ها را بازسازی و نوسازی می‌کند.

محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان هم در این جلسه با بیان اینکه نیمی از مدارس این شهرستان تخریبی است، گفت: خانواده‌ها در آغاز سال تحصیلی نگران کمبود معلم در مدارس نباشند.

وی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور دفاع مقدس ما دفاع اقتصادی با تکیه بر داشته‌های خودمان است و با حمایت از تولید داخلی، هیچ قدرتی نمی‌تواند در برابر ما قرار بگیرد.

باشگاه خبر نگاران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست