• تاریخ: 2019-01-11
  • شناسه خبر: 27843
  • 186 بازدید

گلستانی‌ها، آخر هفته بارانی را تجربه می‌کنند

ارکین نیوز-بر اساس پیش‌بینی‌های اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که شهروندان گلستانی آخر هفته بارانی را تجربه کنند. با توجه به اینکه ۱۸ روز از فصل زمستان را سپری کردیم در روز گذشته شاهد ریزش هوای سرد و مرطوب د ...

ارکین نیوز-بر اساس پیش‌بینی‌های اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که شهروندان گلستانی آخر هفته بارانی را تجربه کنند.

با توجه به اینکه ۱۸ روز از فصل زمستان را سپری کردیم در روز گذشته شاهد ریزش هوای سرد و مرطوب در سطح استان گلستان بودیم و به تبع آن وزش شدید باد و بارش باران در منطقه شمال شرق استان گلستان از جمله شهر مراوه‌تپه بودیم و همچنین شاهد بارش تگرگ به صورت نقطه‌ای در روستای «الله‌نور» شهر مراوه‌تپه بودیم.

از اوایل شب گذشته جو آرامی را در سطح استان گلستان شاهد بودیم و در حال حاضر در بیشتر مناطق استان گلستان کاهش تراکم ابر را شاهد هستیم و در برخی نقاط استان گلستان مه صبحگاهی را مشاهده کردیم.

براساس الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم بارش باران پراکنده در اواخر امروز در سطح استان گلستان را شاهد باشیم.

مناطق مختلف استان گلستان برای روز آینده شاهد بارش باران متناوب خواهد بود و با توجه به برودت هوا و سرمایی که در استان گلستان حاکم خواهد شد انتظار داریم در ارتفاعات شاهد بارش برف باشیم و این وضعیت به تناوب تا صبح روز جمعه هفته جاری ادامه خواهد داشت.

بر اساس الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان انتظار داریم که بارش‌های باران در این استان متوقف شود ولی همچنان آسمان گلستان نیمه‌ابری تا ابری خواهد بود.

بر اساس الگوهای پیش‌یابی اداره‌کل هواشناسی استان گلستان پیش‌بینی می‌شود که در روز پنج‌شنبه بارش برف در ارتفاعات را در گلستان شاهد باشیم و مه غلیظ صبحگاهی در سطح استان گلستان دور از انتظار نیست و همچنین در روز جمعه انتظار داریم که مه صبحگاهی و وزش شدید باد را در استان گلستان شاهد باشیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست