• تاریخ: 2018-05-28
  • شناسه خبر: 26274
  • 145 بازدید

گلدی زاده:خرید تضمینی سیب زمینی از ۷ خرداد در استان آغاز می شود

ارکین نیوز-مدیر سازمان تعاون روستایی استان با بیان خرید تضمینی سیب زمینی با قیمت ۴۱۲ تومان در استان اظهار کرد: کشاورزان از ۷ خرداد می توانند با مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی مورد نظر نسبت به نوبت گیری و فروش محصول خود اقد ...

ارکین نیوز-مدیر سازمان تعاون روستایی استان با بیان خرید تضمینی سیب زمینی با قیمت ۴۱۲ تومان در استان اظهار کرد: کشاورزان از ۷ خرداد می توانند با مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی مورد نظر نسبت به نوبت گیری و فروش محصول خود اقدام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،حکیم گلدی زاده صبح امروز ۶ خرداد در حاشیه جلسه خرید تضمینی محصولات کشاورزی که با حضور استاندار گلستان برگزار شد تصریح کرد: : امسال ۶ هزار و ۲۰۰ هکتار سیب زمینی در استان کشت شده که پیش بینی می شود ۱۵۰ الی۲۰۰ هزار تن از این محصول تولید شود.
وی با اشاره به اینکه قیمت این محصول در روزهای گذشته تنزل کرده و به ۲۵۰ تومان رسیده و نگرانی هایی را در بین کشاورزان ایجاد کرده ، افزود :با دستور استاندار و دکتر حسین شیرزاد مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور خرید تضمینی سیب زمینی به قیمت ۴۱۲ تومان اعلام شد.
حکیم گلدی زاده در پایان با بیان اینکه ۳۰ تا ۴۰ مرکز خرید سیب زمینی در استان فعال هستند، یاد آور شد ۴ مرکز یوسفی کردکوی،حسینی گوزان فارس،لطفی نیا مرزن کلاته، چهارفصل طاها آق قلا از جمله مراکز بزرگ و فعال خرید این محصول در استان هستند
لازم به ذکر است که مسال با توجه به شرایط آب و هوایی کیفیت محصول سیب زمینی استان بسیار خوب است و پیش بینی می شود ۳۰ هزار تن محصول بیشتر نسبت به سال گذشته تولید شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست