• تاریخ: 2015-11-14
  • شناسه خبر: 10504
  • 1,263 بازدید

گزینه های فرمانداری بندرترکمن : بزرگترین چالش کاندیداهای انتخابات

ارکین نیوز – بعد از واقعه دردناک فاجعه منا و مشخص شدن وضعیت خانم ناز قلیچی فرماندار فقید بندرترکمن که الگوی زنان متدین ترکمن صحرا ، کم کم زمزمه انتخاب فرماندار جدید این شهرستان به مهم ترین موضوع این شهرتبدیل شده اس ...

ارکین نیوز – بعد از واقعه دردناک فاجعه منا و مشخص شدن وضعیت خانم ناز قلیچی فرماندار فقید بندرترکمن که الگوی زنان متدین ترکمن صحرا ، کم کم زمزمه انتخاب فرماندار جدید این شهرستان به مهم ترین موضوع این شهرتبدیل شده است .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان گلستان”در شرایطی که تنها چند ماه به برگزاری انتخابات مجلس باقی مانده تمامی گروه های سیاسی و کاندیداهای انتخاباتی انتظار دارند تا فردی بعنوان فرماندار این شهرستان انتخاب شود که هیچگونه وابستگی سیاسی و تشکیلاتی به هیچ یک از کاندیداهای انتخابات نداشته باشد تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم در این حوزه انتخاباتی باشیم .
بندرترکمن بعنوان بزرگترین شهر این حوزه انتخابیه که بیشترین جمعیت شهری را دارد نقش اصلی و تعیین کننده ای در انتخابات دارد و فرماندار این شهرستان نیز می تواند در صیانت از آرای مردم نقش زیادی داشته باشد …..
بر اساس برخی شنیده ها افراد زیادی بعنوان گزینه فرمانداری این شهرستان مطرح شده اند از جمله آقایان ……و……. و……..و گویا برابر آخرین رایزنی های صورت گرفته آقای عبدالحکیم فیروزی جزو گزینه های اصلی مطرح شده است .
آقای فیروزی که در حال حاضر بعنوان معاون نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و برورش استان مشغول به خدمت می باشد و در گماردن آقای بهمن قرنجیک( برادر خانم فیروزی ) بعنوان رئیس اداره آموزش و برورش گمیشان نقش اساسی داشته قبلا دو بار بعنوان کاندیدا وارد کارزار انتخابات مجلس شده و نمی توان وابستگی ایشان را به گروه های سیاسی حاضر در انتخابات را نفی کرد …..
مطمئنا انتخاب فیروزی بعنوان فرماندار اعتراض دیگر کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی را به دنبال خواهد داشت و بسیاری از محاسبات انتخاباتی را بهم خواهد ریخت …..
در شرایط کنونی مجموعه استانداری باید به دنبال فردی باشد که علاوه بر داشتن اقبال عمومی و حسن شهرت هیچگونه وابستگی و حتی شائبه وابستگی به گروه های سیاسی یا کاندیداهای حاضر در میدان را نداشته باشد .
در یکی از دوره های انتخابات گذشته آقای ولی بور ( که در آینده بیشتر به عملکرد وی خواهیم پرداخت)رسما از آقای فیروزی حمایت کرد و آقای جعفری چوگان که یکی از کاندیداهای مطرح این دوره است از نیروهای فعال انتخاباتی فیروزی در دوره های گذشته بوده ، همچنین طرفداران دکتر شکیبایی نیز از حمایت های فیروزی از کاندیدای خودشان سخن می گویند …..
حال باید مسئولین سیاسی استانداری این فضای انتخاباتی را طوری مدیریت کنند که کوچکترین خدشه ای به اعتماد و آرای سالم این شهر وارد نشود …..

عبدالحکیم فیروزی که از گزینه ز ورود به عرصه انتخابات مجلس دهم بود در نشست خصوصی انتخاباتی در تیرماه سال جاری از کاندیدا شدن صرف نظر کرده بود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست