• تاریخ: 2015-12-21
  • شناسه خبر: 12083
  • 1,418 بازدید

گزارش از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی در آخرین روز پاییزی+ عکس

ارکین نیوز- در آخرین روز پاییزی و در آستانه شب یلدا فرمانداری گرگان روزهای پر رفت و آمدی را تجربه کرد ،امروز چهره های آشناتری به صف نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا پیوستند ، دکتر عبدالنا ...

ارکین نیوز- در آخرین روز پاییزی و در آستانه شب یلدا فرمانداری گرگان روزهای پر رفت و آمدی را تجربه کرد ،امروز چهره های آشناتری به صف نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا پیوستند ، دکتر عبدالناصر ایزدی از سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت اولین نامزد ترکمن بود که به فهرست نامزدهای انتخاباتی پیوست دکتر ایزدی موفق شده بود در انتخابات دور هشتم به همراه دکتر عبدالحسین ناصری به مرحله دوم راه یابد و البته گویا قرار است فردا دکتر ناصری علی رغم اینکه گفته بود نامزد انتخابات نمی شود نیز به صف نامزدهای این حوزه انتخابیه بپیوندد.عبدالغفار رادمهر دیگر نامزد ترکمن بود که امروز با حضور در فرمانداری گرگان رسما نامزد انتخابات شد .
در ادامه ثبت نام های امروز، قدسیه آب شناس در راس هیات همراه با حضور در فرمانداری گرگان نامزد انتخابات شد. آب شناس در دوره نهم انتخابات مجلس نیز تجربه حضور در عرصه را داشته است، وی نامزد مورد حمایت سران طوایف سیستانی منطقه می باشد.
همزمان با گرگان در تهران دکتر سیدعلی طاهری نماینده دو دوره مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور به صف نامزدها پیوست .سید هادی حسینی رئیس آموزش و پرورش سابق گرگان با تاکید بر اخلاق، اعتدال و توسعه نام نویسی کرد و محمد مهدی ایرجی شهردار سابق گرگان نیز از دیگر نامزدهای انتخاباتی بود که امروز نام خود را در فرمانداری گرگان ثبت کرد.
و آخر این که حسین سعدی امام جمعه غرب تهران هشتمین نامزد پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه گلستان لقب گرفت ، سعدی با حضور در فرمانداری گرگان رسما داوطلبی خود را ثبت کرد.
گرگان خبر

——-

————

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست